Na střední škole byli Matt a Ryan nejlepší přátelé. Vlastně víc než přátelé. Po maturitě se jejich cesty rozešly. O několik let později Matt dostává pozvánku na Ryanovu svatbu. A protože jeho city vůči první lásce nevymizely, rozhodne se vrátit do svého rodného městečka a zabránit Ryanovi, aby neudělal největší chybu svého života. Film v roce 2007 natočil režisér C. Jay Cox. Do hlavní ženské role překvapivě obsadil Tori Spelling (Beverly Hills 90210). (jack.hnut)

Brabíček

hodně lidí tento film odsuzuje ale mě celkem překvapil. Tori Spelling je krásná, líbila se mi hudba ve filmu i námět nebyl špatny a kamera taky ušla. Akorát necápu proč zase do gay rolí obsadili hezounky, když není vždy pravda že chlap kterej je krásnej a není zadanej je gay proto tohle hodnocení ()

Kovárka

Film jsem nechtěla původně ani dokoukat, nakonec jsem dokoukala a co se dělo na závěr filmu, tak to byla fraška obrovskýho rozměru, že jsem se rozhodla to napsat i sem. Kdyby tam nebyl tak slátaný, stupidní a kýčovitý konec, dala bych i víc hvězdiček, přestože mi Tori přijde nekoukatelně nepěkná. A taky mi to děsně připomínalo film Svatbu mého nejlepšího přítele, akorát že svatbu nechce shatit ona kvůli němu, ale on kvůli němu... Každopádně v žádném ohledu kvality filmů se snímky porovnávat nedají, Julia je Julia... ()

Jerkie

Šlo to. Opravdu to šlo. Řekněme, že děj byl chvilkami někdy opravdu povrchní nebo nudný, ale stále to šlo. Řekla bych, že dokonce některé scénky by stály za to, aby byly povýšeny do lepších filmů. Avšak.. Stále jim nemůžu odpustit ten konec. Stále ne, ten mě zklamal. ()