Vysloužilý detektiv Baek se chystá do důchodu a chce si založit vlastní podnik. Ale své plány s podnikáním bude muset na nějaký čas dát k ledu. Na policejní stanici totiž dorazí zpráva o krádeži obrovského balíku peněz z bankovní dodávky a následně 600 kg zlata z letiště. Zloděj se vydává za Baeka, aby mohl rozehrát svou mistrovskou hru pomsty a použít detektiva ke svým plánům. Dva charizmatičtí hrdinové na opačných stranách zákona v nebezpečném souboji tygra proti psovi. (Vapet Production)

YukiKaze

Hlavní záporná postava byla prostě sexy!! Nemůžu se zbavit dojmu, že Cha Seung Won by si tím zločinem mohl slušně vydělat, protože tahle na mě působí nebezpěčně a přitažlivě zároveň. <3 Tyhle akční počiny mě vždycky donutí se zamyslet, že je dost velká pravděpodobnost, že se tohle děje i mimo plátno. Přesto film pro mě postrádal cosi navíc. Proto 4* ()

Padme_Anakin

Tvůrci předhodili divákovi filmové puzzle a človíčku, poskládej si to sám.. A mě to bavilo, dávat si postupně jeden dílek vedle druhého a zjišťovat, kdo je kdo, jakou má motivaci, co se stalo v minulosti a proč se teď děje právě to, co se děje.. Detektiv Baek byl zajímavý, šéf zlodějské bandy mě uhranul na první dobrou a čím víc jsem o něm věděla, tím mi byl sympatičtější, no a ten největší grázl byl skutečně par excellence.. Závěr jsem si užila a na konec i úsměv na rtu při čtení pohlednice.. ()

Adrian

I ked niektore "heist or free" situacie boli mierne pritiahnute za vlasy, konieckoncom je to film, ktory sa na realitu nehra. Han Seok-kyu v postave kapitana je dokonaly a tusim film od filmu lepsi. A ten zaver - nesie sa presne v tradicii koncov, ktore su u kimchimistov coraz popularnejsie - t.j. moralne minimalne podvratne a diskutabilne ;) (aka Chaser, Public Enemy returns a pod.). Vyrazne chutna oddychovka. 8-9/10. ()

VanTom

Lehce výstřední geniální detektiv a jeho policejní tým versus partička mazaných podfukářů na kurzu za pomstou. Brilantní lupičské plány zde jen rámují hru "tygra a psa", která v chytrém scénáři směřuje do nevyhnutelného "konfrontačně-smířlivého" finále. Ještěže stojí spíš na kriminalistické práci, s akcí (resp. pár akčními honičkami) si režisér zrovna netyká. Lepší 3*. ()

MickeyStuma

Mohl to být solidní thriller, kdyby se velmi často neutápěl v ději a nepřikláněl se k patosu. Děj obsahuje dost hluchých míst, ale na druhou stranu tento neduh vyvažují vcelku povedené akční scény. Námět není nijak originální a ani jeho zpracování není žádná výhra. Přesto se nejedná zase o vyložený průser. Místy přeci jen dokáže zaujmout, byť to není zase až tak často. V Asijských zemích bude snímek asi daleko více pochopen. U nás tak leda zlatý střed. ()