Sladký život Zacka a Codyho

• USA The Suite Life of Zack and Cody
Komédia / Rodinný
USA, (2005–2008), 33 h 15 min (Minutáž: 22–23 min)

Hudba:

Gary S. Scott

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Ashley Tisdale, Phill Lewis, Kim Rhodes, Adrian R'Mante, Brian Stepanek, Kara Taitz, Milly Rosso, Becky Rosso (viac)

Tento hraný komediální seriál nás seznamuje s povedenými kousky čtrnáctiletých dvojčat Zacka a Codyho, jejichž neprovdaná matka Carey dostává práci jako zpěvačka v luxusním hotelu v Bostonu a v rámci smlouvy i apartmá, kde všichni žijí. K dispozici mají vše, co k hotelu patří, a to pokojovou službu, bazén, hernu, pult se sladkostmi i mnoho nových přátel, včetně Maddie, obsluhy u pultu se sladkostmi a časté chůvy, a London, rozmazlené dcery majitele hotelu. Ke zlosti hotelového ředitele pana Mosebyho dvojčata promění hotel v hřiště a personál a hosty v bezděčné účastníky šokujících situací. (oficiálny text distribútora)

robertav

podla mna je to super film vi všetci stesa asi pomýlili.a hlavne skrk ževraj odpad no určite je to super film.obdivujem týchto:1je hunterko 1 lebo on dal päť hviezdičiek. ()

Apeiron71 odpad!

Seriál o dvojčatech bydlících v hotelu a jejich trapných příhodách.Slátanina Disney Channelu,tak jako ostatní seriály jejich produkce.Hloupý sitcom pro hloupé americké děti. ()

Bieseger

Jeden z těch "lepších" seriálů na disney channel. "Lepších" nechci zbytečně vzbuzovat naději na kvalitní seriál, ale oproti jiným disney věcem je tohle jedna z těch koukatelnějších věcí. A abych tomuto seriálu dal odpad, tak ty ostatní disney seriály by museli být odpad!**. ()

kuboN

toto je asi najlepší seriál, čo chodí Disney Channel, tí dvaja nemajú chybu, hlavne Zack. A London, čo dáva... :DDDDDDD napriek tomu, že je to hlavne pre deti, dokážem sa na tom dosť dobre zabaviť ()

Bila_pani

Není to nic extra, ale Disney Channel nabízí MNOHEM horší počiny. Někdy jsou tam docela dobré hlášky, kluci jsou roztomilí, London příšerná, ale zase mě baví pan Moseby... jde to. ()

rozalia1

Svojho času som tento seriál milovala. Hlavne prvé časti, kde boli obaja predstavitelia ešte deti. Bolo to fajn oddychovka, i keď je pravda, že občas mi ich správanie dvíhalo adrenalín. ()

Onlajn

Tvůrci se možná snažili, ale i tak je to jako každý druhý seriál od studia Disney. Já takovým seriálům nefandím, proto tak nízké hodnocení. Jsou tam chvilky, kde by se šlo zasmát, ale takových seriálů je spousta. Na tomhle nic jedinečného nevidím. ()