Vítejte na základní škole Geraldine Ferraro! Mezi učiteli se to hemží opilci, lenochy nebo psychotiky, děti se tu potulují bez dozoru a zoufalý zástupce ředitele Tom Willoman (Jason Biggs) se sotva drží na nohou. Když ale do školy přijíždí neskutečně přitažlivá okresní inspektorka Rebecca Seabrook (Eva Longoria Parker - ZOUFALÉ MANŽELKY), aby ji s konečnou platností zavřela, společně s Tomem zosnují plán, jak znovu získat moc nad studenty a odstranit korupcí prolezlého ředitele Billingse (Rob Corddry - THE DAILY SHOW). Nezodpovězené otázky však zůstávají… Co tak hrozného mohlo Willomanova poznamenat natolik, že je z něj teď takový trouba? Lze považovat náboje z větrových bonbonů či boxerské zápasy za vhodné vyučovací prostředky? Kolik škody může nadělat banda zdivočelých druháků? Ve vedlejších rolích ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY - ztřeštěné komedie o trampotách a nástrahách veřejného školství se představuje Monica Potter (KAUZY Z BOSTONU) a Will Sasso (MAD TV). (oficiálny text distribútora)

Soweek

Je to šíléná kravina, ale třeba právě toto vás naláká tak jako mě. Humor je zde totiž stejný jako každý jiný film, kde hraje Rob Corddry, takžte vězte, že si tu nikdo servítky nebere ani před osmiletými dětmi. A právě to dělá tuto komedie mírně originální. Režisér zřejmě musel mít dosti velké koule na to aby nechal všechny herce mluvit na děti zcela sprostě. Ve světě komedií to tedy neni zas až tak zbytečná záležitost a pokud tento úchylný americký humor máte rádi, radim vám, aby vám toto neuniklo mezi prsty. ()

klukluka odpad!

Z některých amerických komedií mívám pocit, že se jejich tvůrci pokusili natočit nejstrašnější biják všech dob. A tady jim to vyšlo. ()

AngiS odpad!

Takovou idiotní zblemcaninu všeho možnýho s tim hnusně nechutnym americkym humorem, jako bonus, sem fakt dlouho neviděla. No to byla příšernost. Čemu se to sakra Eva Longoria a Jason Biggs propujčili? ()

etienne

Druhá polovica filmu na moje prekvapenie lepšia ako prvá, avšak aj tak dosť zlé na "komédiu", a to ju nezachráni ani krásna Monica Potter. 31% ()

Olík

Mladý zástupce ředitele jedné základní školy snažící se s pomocí krásné okresní inspektorky, kolegů a dětí odstranit úplatného ředitele a odvrátit zavření jejich chlebodárce. Nevím, nechápu, nerozumím……proč, ale hlavně za co??? Jediným kdo snese mírnější kritiku je Rob Corddry v záporné roli ředitele školy, jinak ztracených 97 minut v životě lidském :( ()

_aandyy_ odpad!

Děs, hrůza a příšernost. Dlouho jsem neviděla zbytečnější film. Co to mělo vůbec znamenat? To nezachrání ani Eva Longoria, ani Jason Biggs... Ani nechápu, jak zrovna tihle dva mohli vzít roli v takovémhle filmu. ()

KdG

Tohle bylo špatný. Herecké projevy hlavních protagonistů nemastné neslané, atmosféra nulová. Jestli tohle má být komedie tak sem asi divnej. ()

hull

Chtěl jsem vidět nejhorší film roku 2008, marně jsem doufal, že to třeba bude trapné tak, až to bude vtipné. Smůla nebylo:(. ()

Averelli

slabota.. ve filmech s Jasonem se nikdy netřískám smíchy po zemi, ale tohle byla hodně velká slabota.. možná bych to spíš zařadila pod drama než komedii :D ()

Elegnor odpad!

Hodnotím neúplný film, ale já to vážně nezvládl dokoukat; snažil jsem se, ale sledovat tohle bylo už od několika prvních minut dost velký utrpení.. ()

honzic

Opravdu mizerný film s Prci, prci hereckým nádechem, nezaujme, spíše nudí, ke komedii má hodně daleko, k čemukoli jinému taky. Zbytečný film pro hodně nudné odpoledne slouží k ještě většímu unudění. Za zajímavou herečku a pár záběrů dávám aspoň jednu hvězdičku. Hodnocení: 20 % ()