Eminem: Live from New York City

(koncert)
všetky plagáty

Koncertní vystoupení nejznámějšího bíleho rapera Eminema v Madison Square Garden v New Yorku v srpnu 2005. Spektakulární vystoupení je skvělou vizuální show se spoustou efektů a výpravnými kulisami. Jako hosté během koncertu vystoupili D12, Obie Trice a Stat Quo.

Track List:   01. Backstage1
23. Cleaning Out My Closet
24. Mockingbird
25. Just Lose It
26. Backstage 3
27. Lose Yourself (Thomassi)

MM_Ramone

Marshall Bruce Mathers III. - Slim Shady - Eminem. Americký spevák, skladateľ, textár, producent, herec... všestranný chlapík. Pre mňa je to tiež aj najznámejší predstaviteľ komerčnej rapovej kultúry. V tomto hudobnom žánry sa neorientujem, pretože mi je absolutne cudzí. No biely, potetovaný, odfarbený týpek medzi hordou černochov sa nedá prehliadnuť. Jeho koncert z Madison Square Garden v New Yorku je ukážkou bombastickej pódiovej show. Vizuálne a zvukovo výborne zvládnuté, ale hudobne mi to vôbec nesedí. ** ()

Bauer

Tento koncert se zkládá z těch nejlepších songů od Eminema a D12 a já si neodpustím je všechny vypsat. Všechno začína písničkou Evil Deeds, Mosh, Business, Rain Man, Ass Like That, Puke, Kill You, Like Toy Soldiers, Git Up (feat. D12), How Come (feat. D12,) Rock Star (feat. Bizarre), 40oz (with D12), My Band (with D12), Stan, The Way I Am, Just Don't Give A Fuck, Got Some Teeth (feat. Obie Trice), Stay æBout It (Aqua) (feat. Stat Quo), The Set Up (feat. Stat Quo), Like Dat (feat. Stat Quo & Obie Trice), Cleaning Out My Closet, Mockingbird, Just Lose It a končí to Lose Yourself (feat. D12) , kde to všichni rozjedou moc. Tři krát se podíváme do zákulisí, kde Eminem dobře hraje, že se chce zabít a k tomu dramatická hudba. Tento koncert, když začíná, tak to vypada velice utahaně a nudně. Ovšem pak přijdou na pódium D12 a už začíná perfektní show. Dále mně potěšila účast Obieho Trice a Stat Quo, který v hip hopu není až tak doma, ale myslím si, že nám všem ( kdo poslouchá hip hop a rap ) pořádně ukáže! A samozřejmností jsou věty jako " Make some motherfuckin' noise " a nebo " Put your motherfuckin' hands up ". Určitě je tento koncert lepší než The Up In Smoke Tour. A já dávám plný počet hvězdiček! ()

Paity

Mám rád tyhle typy koncertů, ale tentokrát mi Eminem vůbec nesednul. Zdálo se mi to špatně ozvučené, nedostatečný doprovodný program a odezva lidí chabá. ()

Pathrose

Nechápu lidi, kterým tato hudba nesedí, ale s čistým klidem dají "odpad". Protože koncert je zvládnutý perfektně. Tak na to nečumte, ne? Taky nebudu koukat na koncert Biebera jen abych dal odpad. ()

Jack_F.

Když někomu "nesedí" hudba Eminema, tak proč se na to dívá? Asi shlédnu nějaké metal sračky, abych si mohl zaodpadovat. :) Mimochodem nejsem hip hoper, raper ani nic takového, ale Eminem tvoří kvalitní muziku. ()

Tomasson93

63%? Co to kur..?! Každý fanda Eminema musí dát 5* a vy ostatní, kteří jste dali méně se na to jako koukáte proč? Masakrální koncert rapového genia! What the fuck is up New Yooork?! Make some muthafuckin noise yooo! ()

Snehulienka

Bohužel nemůžu dát víc, jak 3 hvězdičky. Eminema poslouchám už fakt dlouho, ale tenhle koncert mě zklamal. Zklamal tím, že Eminem hlavní pecky useknul a odzpíval je jen na jednu sloku. Dále mi docela vadilo asi těch 15 minut bez něj, když tam byly jen D12.. ()