Kráska a tá druhá

• Česko Kráska a Ošklivka (viac)
všetky plagáty

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiálny text distribútora)

Vabr

Tento film jsem dal babičce a řekl jí, že je to Kráska a zvíře z roku 2018 a hraje tam Emma Watson. Předtím jsem jí a mamce dal 100% blond a nalhal, že je to romantická komedie, která má vysoké hodnocení. Po asi 2 dnech volala babička, že co to zase bylo za film a že to byla taková kravina. Ať si ji nepřejem. Až jsem s ní mluvil, řekla mi jen, že to byla taková kravina a ta hnusná, byla fakt opravdu příšerná. Řekla mi jen ještě, ať se na to schválně podívám. Tohle ani nebyla komedie. Hrálo si to na film, což fakt tohle vůbec nebylo. Nemyslím si, že by ta ošklivka byla tak příšerná. Ještě o mnohem horší byl ten Nate jako malej kluk. Tak ohavný dítě. Uuurrrrghhhhh 😖🤢🤮!!! Ty oči tak daleko od sebe. To jsem snad nikdy neviděl! A ty vlasy byly taky ohavný! Nevím, co to ku*va znamená, ale v poslední době, ve filmech vidím jen ohavný děti (Zlo nikdy nespí, Tajemný muž, Tajný život agentky K.C. (myslím, že se to tak jmenuje),...). To neumí vybrat aspoň normální dítě? Vždycky takový zrůdy z obludária! Je mi z toho vždycky špatně. Já nejsem takovej, že bych říkal: ,,Jé, ten pes je hezkej. Jé, to dítě je roztomilý. Jé ten obraz je hezkej,'' nebo naopak ,,Fuj, to jídlo vypadá jak z hajzlu! Fuj, tvoje panenka je jak čarodějnice! Fuj, ten motýl vypadá jak ďáblovo sémě!'', ale u hnusných dětí se to fakt nedá. Prostě hrozivej výběr! Logiku postav ani raději řešit nebudem. Tak hloupý. Nechápu, proč ze sebe ošklivka udělala najednou krásnou. Děj je tak hloupej! Proč to vůbec někdo točí! Řekl bych, že 100% blond bylo lepší, protože se to nebralo jako normální film, ale jako fakt komedie. Tady v tomto nebyla komedie žádná, ani jednou jsem se nezasmál. Konec je úplně jasnej, ale to asi u všech romantik taky. VYHODNOCENÍ: NECHUTNÝ DĚTI MI UŽ LEZOU VÁŽNĚ KRKEM!!! ()

dEst28 odpad!

Paris Hilton a její další snaha se zviditelnit, ale opravdu jen snaha. Ta hloupá bohatá blondýna je fakt všude a koukal jsem na to jenom, proto, že v tu dobu nic jinýho nedávali. Joel Moore má rozhodně na víc, než na tohle. ()

milaneg

Trochu předvídatelný příběh s hodně málo vtipným scénářem-taková typická Amerika. Občas se ale objevila trocha humoru, takže to není úplně ztracené...! ()

Foo

Čekala jsem něco povrchního, hloupého a smutného. Nebylo. Neumím to vysvětlit, ale mám pocit, že jsem už měla tu čest vidět i horší komedie. Začínám mít pocit, že jsou lidé proti Paris jen zaujatí, že je bohatá a výstřední. Náhodou bylo hezké, jak podporovala svoji kamarádku. Nemluvě, která z nás si někdy nepřipadala oproti své kamarádce jako ošklivka Katka? Asi na tom něco bude, že ty nejhezčí nebo nejcharizmatější mají k sobě kamarádku s úplným opakem. Jen ten konec byl takovej zvláštní, jak se ze snímku do snímku stala úplně jinou, krásnější. ()

casef

Čekal jsem, že to bude kravina, takže jsem ani nebyl překvapený a zklamaný. Většina se na to asi bude dívat hlavně kvůli Paris Hilton, která nebyla až tak otřesná, jak jsem očekával, ale titulovat ji slovem kráska, no nevím, mně je ten její křivý obličej příjde dost nesympatický a vzbuzuje spíše odpor. Já byl hlavně zvědavý na Christine Lakin, kterou jsem zbožňoval jako Al Lambertovou v seriálu "Krok za krokem". Docela se na ní maskéři vyřádili, člověk by se jí bál dotknout i klackem. Jsem zvědavý, jestli někdy dostane nějakou lepší roli, kde by se mohla předvést, tady nebylo co hrát. Celý příběh je celkem trapný a dost naivní. ()

MimiD

Proč lidi filmy s Paris hned odsuzujou nechápu. Sice je to nesnesitelná pipka, ale fim se celkově docela povedl. Prostě je to obyčejná komedie, která nenadchne, ale pobaví. Do odpadu bych jí rozhodně nedávala. ()

dj_kure

A můžete mi víte co! ;) Nebudu tomu dávat odpad! kvůli tomu, že nesnášim Hilton (a to fakt hodně), dalo se to a snad prvně jsem byl překvapenej když odmaskovali hnusku... (55%), ale koukám, že tady vládne závist, takže 5* ()

odbornicka

od tohto filmu sa hned očakáva, že škaredá je tá dobrá a krásna je tá mrcha. Že pekná Paris je bohatá a kamaráti sa len so svojími modelkovskými kamoškami.. A hlavná zápletka sa bude ovíjať okolo nejakého princa, ktorý má záujem o Paris, ale nakoniec zistí, že dobré srdco má jej kamoška a tú si vezme a budú šťastní až do smrti.. Priebeh filmu ma celkom prekvapil, lebo Paris je nielen v roli krásnej, ale aj dobrej. Ide jej o dobro nechutnej kamošky, ktorá sa ani nesprávala milo. Po tom ako sa zmení aj tá škaredá na peknú si chlapík uvedomí, že si s ňou viac rozumie.. Paris to zoberie v pohode a dopraje kamoške len to najlepšie. Takže dá sa povedať, že ma tento film trochu prekvapil. Nemám rada úplne predvídateľný dej už z obalu. Ale stále herecké "výkony" stoja za odpad, takže za ** ()

Petus

Matně přemýšlím, proč jsem na tuhle hovadinu vůbec hodinu a půl zírala, když pohled na "ošklivku" ve mě v některých momentech vyvolával lehké žaludeční obtíže a v některých scénách už ty oči bloudily všude možně, jen ne po obrazovce. A přesto jsem se překvapivě dívala a hlavně dodívala až do konce. Tak buď trpím lehce masochistickými sklony a nevím o tom, nebo to venkoncem nebylo až tak stupidní - tedy stupidní to bylo, ale tak nějak docela zábavně. Každopádně dávám za jednu a jdu se nad sebou pořádně zamyslet. ()

megan017

Na komedii to sice není tolik vtipné, ale že by to bylo vyloženě nestravitelné a nekoukatelné, to se říct nedá. Paris je známá pro své neherectví, které kdyby se převedlo do matematiky, tak tvoří dokonalý zápor, ale aspoň tady dokázala vypadat jako docela milá a starostlivá kamarádka, když přimouříte obě oči. Christine Lakin byla herecky ze všech nejlepší, která(chudák holka) nenarazila od dob Step by Step na pořádnou roli, což je podle mě škoda. Já se na to koukla a čas mi hodně rychle utekl, nijak jsem se nenudila a Paris mi to nekazila. Klišé jak bič, ale najdou se tu vtipné momenty. ()

Cortesz

Jednu jedinou hvězdu, tkerou jsem ochoten dát, je jen čistě za starou, známou ze seriálu Krok za Krokem a pořád krásnou ( samozřejmě až v v druhé půli filmu) Christine Lakin a k tomu ještě pořád nezapoměla komediálně hrát, zde zachraňuje co se dá, ale sama na to zkrátka nemá. Paris ji nepomáhá, sice se na ní také pěkně kouká, ale ona je sand opravdu jak odlitá z plastu, Joel Moore je také takový břídil, nevím kde ho vyhrabali, sám vypadá dost škaredě. Scénář, děj, kamera je děs, o tom nemá ani cenu se zmiňovat, k tomu všemu ještě maximálně předvídatelnej, nebýt Christine Lakin, tak jasný odpad. ()

Marrianna odpad!

Mé první setkání s Paris Hilton - už vím proč první a také vím, že poslední. Ona vypadá jako umělá barbína, ona tak i dokonce hraje. No hrůza ()

Averelli

Proboha.. ta Paris je táááák sexy.. podejte mi někdo kýbl!! Paris mohla na tomto filmu ušetřit za maskéra.. stačilo aby si s Christine vyměnili role a nenalíčily se :D ...zajímavé, že v každém filmu který Paris produkuje je ohromně sexy a úžasná a dokonalá.. škoda že jí v každém filmu nerozpižlaj jako v Domu voskových figurín, to by byla aspoň zábava :) ()

KateW odpad!

Nebýt Paris Hilton tak by film získal aspoň 2*,ale takhle? Její herecký výkon byl tak "přirozený" až se mi z toho kroutily prsty. Co se týká filmu,tak nejde o noc nového ani originálního,jen další film o ošklivé holce, ze které se vyklube kráska a takových filmů už je spousta a mnohem lepších( např. Taková normální holka) . Nebýt těch blonďatých pitomostí,tak by to byla celkem dobrá oddechovka. ()

Filipes

30% : Naivní pohádka o tom, jak jeden naivní ňouma pochopil, že ženská krása se může schovávat i uvnitř a nejen na povrchu. Ten film má myšlenku, má Paris...ale všechno ostatní co by měl dobrý film mít postrádá. Takovým nepsaným filmovým zákonem je, že dobré filmy těžko seženete, ale ty špatné najdete hned, nebo si oni najdou vás. To byl můj případ. Věděl jsem, že to bude totální volovina, ale pořád jsem měl až otravné nutkání se na to podívat. Když pominu fakt, že chvílemi jsem si zakrýval oči jako u hororu, protože některé scény jsou doslova k poblití, ale zároveň vemu v potaz fakt, že při pohledu na dědičku hotelové sítě v růžovém spodním prádle mi málem vypadli oči z důlků...Ach jo, opět je tu základní problém, že nikdo nenaučil američany, že lze natočit takovouhle komedii, ale zábavnou a bez NECHUTNÝCH SCÉN! Se stejnými, herci, se stejným námětem, s přepsáním několika scén bych šel z hodnocením víš. Takhle můžu akorát zakládat ligu SLINTÁME PO PARIS a sdružení CHRISTINE LAKIN- OBDIVUJEME, ŽE SI TU ROLI VZALA. ()

atrapa

NO, hodnocení zcela jasné jedna hvězdička...děj je totálně o ničem...Paris se sice hezky usmívá do kamery, ale to je asi tak jediné, čeho se od ní dočkáte. A ošklivka? Nezlobte se na mě, ale maskéři se vyřádili víc než měli. Nesedlo mi to a pustit si to znovu, bych považovala za trest. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)