Gulp

všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2001, 7 min

Francis vyměňuje vodu v akváriu a jeho rybičce se v pytlíku s vodou značně přitíží. Zavolá svému kamarádovi a ten ho upozorní, že se pravděpodobně jedná o druh, který potřebuje mořskou vodu. A pokud je tomu tak, rybička nemá příliš času. Francis neváhá a vydává se do města pro pomoc... (J.Connor)

tom88

Filmík možno má myšlienku, ale pre mňa ďalšie nudné zbytočné krátke video s ako takým dobrým spracovaním. S hodnotením idem nižšie ako by si video zaslúžilo, ale vyplýva to z môjho sklamania. ()

bartias

Hrdina krátkého filmu Jasona Reitmana podniká závod s časem o život své rybičky, které neprozřetelně vyměnil vodu v akváriu. Není lehké pořádně to osolit, ale pár vtípků se přitom seběhne. Pointa je nejzábavnější. ()

Estrellita

Průměrná podívaná - nápad několikrát omletý, zpracování hezké, konec o něco slabší. Zde vychvalovanpou scénu ve zverimexu si ani nepamatuju, takže pro mě asi tak nezapomenutelná nebyla. 50% ()

BMAJTZ

Jako bych se dival na remake Lola Rennt. Rezijne naprosto bravurne pojate a akcne sestrihane. A zapletka naprosto banalni o to to je lepsi. ()

Herráček

Ten konec sem očekával od začátku.. To je pravda... Ale má to naprosto vynikající zápletku, kus akce (což je u těchto filmečků dost neobvyklé) a taky pěknou slečnu... A dokonce spoustu soli... A opravdu ta rybička byla mořská..? ()

Rufete

Čekal jsem trošku víc a nějaký pořádný závěr, ale ničeho takového jsem se bohužel nedočkal. Celé cestování za záchranou bylo takové přehnané a pro mě nepříliš vtipné, jedině scéna ve zverimexu stála za řeč. Nápad sice hezký, ale nedokončený. Pro mě zklamání. ()

Kesiak

Druhý krátkometrážny film od Reitmana je rovnako originálny a nápaditý ako In God we Trust. Pán režisér v sebe skrýva veľký potenciál, kde vyústi tento talent...? ()

TomasKotlant

Dobrá ujetina, která je poháněna totální naivitou a nezdolnou snahou o záchranu rybičky. Slečna sypající sůl do větru je opravdu skvělá, celá scéna s ní je navíc naprosto perfektně natočena. Škoda, že takových scén nebylo víc. Ikdyž ten konec byl taky docela dobrej. *** Ve zkratce: Sůl nad zlato II: Záchrana rybičky. ()