Whitesnake: Live... in the Still of the Night

(koncert)
všetky plagáty

Záznam koncertního vystoupení legendárních Whitesnake Davea Coverdala z Hammersmith Arény v Londýně.

01. Burn
11. Don't Break My Heart
12. Fool For Your Lovin'
13. Here I Go Again
14. Take Me With You
15. Still Of The Night (diseman)

Attta

Na DVD sjíždím pravidelně, takže s tímto nemám žádný problém. Skvělý koncert který je svižný a rázný. Kdo je alespoň trochu muzikant tak musí uznat, že jim to hraje pekelně i v těchto letech! ()

reky

Pamatuju, jak sem pro to běžel do krámu hned, jak to vyšlo, a byl nadšenej. Dnešní pohled je už podstatně střídmější, koncert je natočený pěkně, výběr songů ucházející, nejlepší jsou asi Judgement Day a závěrečná palba Still of the Night. Bohužel Love, Heart atd. v každé pomalu druhé skladbě Coverdalovi tak nějak nevěřim, navíc to jeho vystupování ve stylu přestárlého playboye a přehnaně teatrální a afektovaný projev mi nic neřiká, korunu tomu nasazuje větou pronesenou k ženě v obecenstvu: "Thank you for your tits." Instrumentálně zdařilé, hlavně díky kytaristům a Aldridgeovi, který předvede znamenité sólo na bicí. Dojem však srážejí evidentně studiově dotáčené Coverdalovy vokály. 70% ()

rotel

Pripájam sa k spolukomentátorom, že sa jedná o veľmi vydarený koncert / a to nie som ani veľký fanúšik Whitesnake ! ()

Alojs

Když jsem se letos rozhodoval, co koupím tátovi k Vánocům, bylo tohle DVD jasnou volbou. Lepší dárek bych mu ani nemohl dát. Za pět! ()

jprmusic

Konečně! Fantastický koncert jedné z hardrockových megahvězd. Teprve teď se ukazuje, kdo byl nejlepší zpěvák v Deep Perple a je evidentní, že Gillan to nebyl. Od úvodního Burn tenhle koncert neuvěřitelně šlape a třeba Crying in the rain je prostě nazapomenutelná. Viděl jsem Whitesnake naživo 2x a musím říct, že pro mě je Coverdale v současnosti nejlepší hardrockový spěvák, který se navíc obklopil vynikající kapelou a koncerty jsou opravdu zážitek. ()

vitac.

Parádní koncert, Whitesnake jsem slyšel poprvé právě při koukání na toto video. Můj kapelník říká, že to je nejlepší koncert, co v životě na DVD viděl... A víte jak to chodí - kapelník se musí poslouchat, ale ne úplně;), takže čtyři a půl. Fanouškům poctivého rocku doporučuji! ()

Metzger

Nemůžu si pomoct , ale tohle je ten nejlepší koncert co jsem kdy viděl - pecka střídá pecku , kapela šlape ( fantastickej Doug Aldrich ) a Dave řádí s publikem jak za starejch časů 10/10 ()

Ashok

Jedna hvezda dolu za evidentne dotacene / editovane vokaly(osobne jsem formu videl v Praze 2003), ale jinak tezka parada. Poprve od roku 1990 ta kapela opet zive hraje jak ma(ano, videl jsem i formu v Praze 1997 a to se bohuzel nedalo srovnat). ()