Chuppa

Pamatuji si, že jsem tehdy na Nově viděl asi 5 dílů. Podle vysílacího času v nočních hodinách jsem čekal podobnou pecku jako South Park, kterej tenkrát letěl. No nedostavilo se.. ()

Fifer

Formu samozřejmě nelze hodnotit, protože je to defakto jenom konverzačka. Animace a celkový vzhled jsou, nevím zda záměrně, strašné. Ale má to velice svérázný a osobitý humor. Místy hodně dobré. ()

Kolyas

Velmi vtipný a trefný seriál, který, zřejmě omylem, odvysílala kdysi TV hovNa se skvělým, tolik originálu podobným, dabingem Václava Knopa v hlavní roli. Problémy naší civilizace a jejich následky - to vše na jednom kanapi v jedné ordinaci, v podání pana doktora, jeho zakřiklého syna, švihlé sekretářky a zástupu vděčných pacientů. ()

Drom

"Bene, ty jsi v popelnici." "Já vím tati." Tenhle rozhovor nikdy nezapomenu. V počátcích vysílání televize N@VA se na její obrazovku dostalo ledascos a dokonce se i stalo, že omylem nesáhla ruka programového ředitele do kbeliku exkrementů, ale vedle a tak jsem se v zcela nevhodnou denní hodinu seznamoval s až flegmatickým humorem tohoto seriálu. A moc jsem se bavil. ()