Zombie: Ostrov smrti

• Taliansko L'isola dei morti viventi (viac)

Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti? (Řitka video)

jonyyy odpad!

Další velké zklamání. Zombie hrající na kytaru, to je opravdu moc. Masky strašné, jednomu se při detailním záběru tak trochu odlupovala, všíchni zombíci modří, taky nechápu proč měli upírské zuby. Druhé setkání s Brunem a druhý odpad. Těsně před koncem se objeví dobrý záběr: doktor zrovna konstatuje, že žena je mrtvá a nic se pro ní už nedá udělat, na záběru jde krásně vidět jak dýchá :D Nevím, jestli sesbírám dost odvahy na druhý díl. 3% ()

destroy83

Po přečtení zdějších komentářů a shlédnutí traileru jsem nevěřil, že by snímek od Matteie mohl být tak strašný. Ale po shlédnutí filmu jsem byl velice zklamán. Skupinka hledačů pokladů narazí v mlhách na neznámý ostrov plný zombií, samotné projevy herců jsou dosti slabé (občas nechtěně vtipné) a děj jde po úvodní půl hodině těžce do kopru. Jediné co se dá na snímku pochválit jsou samotné zombie, které mají celkem ucházející masky a povedenou motoriku. Ovšem ustřelená a poté dorůstající ruka jedné zombie mě dost překvapila. Námět je vynikající, ovšem velmi slabě zrealizovaný. Takže podtrženo sečteno, jedna hvězda za zombie a jedna za námět. Takže u mě za dvě hvězdy. ()

SOLOM.

Pokud jste ještě nikdy neviděli zápas karatisty se zombie, nebo dokonce taneční kreace s touto stvůrou je tenhle film tím pravým, aby jste to napravili. Navíc tyto zombie umí i mluvit, mají schopnost regenerace končetin a dokonce hrají i na hudební nástroj. Film je plný i okopírovaných scén z jiných mnohem slavnějších filmů (nerad bych jmenoval a tím vás připravil o zábavu je rozpoznat).Co se týká samotných triků, musím ale podotknout, že některé se celkem podařily. Například mrtvý mnich, nepříliš vábně vypadající víno či překvapení, které obsahoval poklad. Jinak mě ale samotné masky zombie moc neoslovily a až na pár případů mi přišly hrozně slabé. Největším kamenem úrazu jsou však samotní herci. Větší bandu ztroskotanců jsem už dlouho neviděl. Jejich vystupovaní i samotný herecký um je téměř na bodu mrazu. K tomu všemu měli ještě ve scénáři připsaných spoustu nesmyslných a trapných hlášek. ()

erl

Začátek nabušený. Partička lovců pokladu byla skutečně k sežrání. Na ostrově kupa zábavných scén a vytříbených hlášek. Zvrat však nastává ve chvíli , kdy nemrtví začnou mluvit a celá ta show se nějak přibrzdí a nastoupí nuda. Navíc tam není ani jedno odhalené ňadro a závěr už to příliš nevytáhl. Očekával jsem lepší zábavu. ()

Chrustyn odpad!

Ani nevím co napsat. Snad jen to, že se jedná o nejamatérštější pokus o horor co jsem kdy viděl. To co se přede mnou odehrávalo bylo neuvěřitelný. Celkově to vypadalo jako telenovely, kterými nás dříve směle bombardovala TV Nova jen s tím rozdílem, že místo nafintěnejch stupidních krav (rozuměj pyšné ženy s nulovou inteligencí) se tu promenádují podivní kulhaví lidé s šedým nátěrem a červenými puntíky (podle tvůrců se jedná o zombie). Je to fakt hnus vedle, kterýho vypadají filmy Uwa Bolla a Eda Wooda jako sofistikovaná díla s hlubokou myšlenkou a strhujícími hereckými výkony zabalenými do bezchybné režie. Amatérismus z filmu teče proudem v každém záběru od laciné kamery, nulové výpravy, děsných lidí hrajících si na herce a absolutní demence všech zúčastněných. Kdyby malý děti dostaly do ruky kameru a šly si hrát do lesa na vojáky, určitě by to vypadalo lépe než tohle veledílo, který si doslova dělá p*del z filmového řemesla. Celý se to ještě táhne jak smrad a musim uznat, že když už sem si myslel, že se to chýlí ke konci čekala mě ještě hodina mučení. Tohle by se nemělo dít a je mi ctí udělit týhle srágorovině nálepku NEJHORŠÍ FILM co jsem viděl. A ty hodnocení 2* a výše nechápu. Troufám si tvrdit, že tohle je jeden z mála filmů, který by si tu zasloužil čistou 0%. ()

• Ve snímku zazní instrumentální skladba „Racing heart“. Stejná hudba je součástí soundtracku k seriálu Pecados Ajenos (od r. 2007) a objevila se i v traileru pro La Casa de al Lado (od r. 2011). (fiLLthe3DD)