Sériový vrah si našiel dokonalého komplica - internetové publikum!
Nevystopovateľný vrah svoje obete pred zavraždením sníma webovou kamerou a signál vysiela na internete, pričom zneužíva odvrátené stránky ľudského charakteru - zvedavosť a vrodenú potrebu človeka robiť potajomky niečo zakázané. Čím viac návštevníkov tieto stránky navštívi, tým rýchlejšie dochádza k usmrteniu obete. Keď návštevnosť prekročí stanovený limit, vrah svoju obeť pred očami publika zahubí. Agenti FBI na čele s Jennifer Marshovou si nevedia rady. Jedno je však isté - čím dlhšie im bude trvať, než dolapia vraha, tým budú smrteľné internetové stránky populárnejšie a viac ľudí príde o život. Agenti FBI pritom vôbec netušia, že hlavným objektom záujmu majiteľa stránok sú práve oni sami! Keď do rúk brutálneho vraha padne agent Dowd, jeho kolegyňa Marshová musí spojiť svoje sily s miestnym policajným detektívom Ericom Boxom a nájsť vraha, skôr než jej kolega podľahne vražednej hre. (TV JOJ)

Ratherfly

Dost o ničem, Diane Lane už nějaký ten pátek není ta kočka, která by mě dokázala udržet u filmu svými fyzickými dispozicemi ikdyby tam hodinu-čtyřicet strouhala tužky. Tudiž jsem se musel zaměřit na příběh a v tom mi tady scénárista zrovna dvakrát radost nedělá. Jediné v čem trochu vybočil ze všech možných zaběhnutých schémat je, že se seznámíme s padouchem celkem brzy, což je taky dobře, poněvadž scény s ním patří k nejzajimavějším a to i přesto, že je to takový ten klasicky vyšinutý a inteligentní až na půdu zmrd, jenž se nedokáže srovnat s něčím z minulosti a tak se svou železnou logikou dojde k názoru, že by nebylo vůbec od věci to určitým lidem nepříliš šetrně a co možná nejvíc rafinovaně vrátit. No co vám budu povídat - stokrát ohřívaný guláš, bez knedlíku, bez piva a navíc podávaný v nedomytém ešusu. Dobrou chuť ()

Holina

Podobných thrillerů je celá řada a ne každý se povede, většinou se jedná o otrocky kopírované scénáře bez atmosféry a nápadu. Tento je trochu jiný, chvílemi i zamrazí i přesto, že je tak strašně předvídatelný. ()

Aslan

„Chlieb a hry.“ Toto stačilo Rímskym cisárom aby ovládli myslenie davu. A dnes po niekoľkých tisícročiach sa ukazuje dekadencia novej doby a v novom rozsahu. Už nie sme ako ty zaostalý Rimania, kúpajúci sa v krvi Gladiátorov v Koloseu. Nie, teraz nám stačí sedieť doma a cez moderné média sa môžem kochať bitkami, zabíjaním, znásilňovaním po celom svete. A bez absolútneho pohnutia svedomia a srdca. Lebo aby sa nás utrpenie druhých dotklo musíme mať morálku, a hodnoty. Hodnoty skrze ktoré môžeme svedomím a srdcom spoznať dobro a zlo. Film má veľmi zaujímavú atmosféru. Zajatý ľudia sú vydaný na milosť obyčajných ľudí. Ľudí, ktorý sú obyčajný, len chcú vidieť bolesť, utrpenie a smrť druhých. Možno len preto aby zabili nudu, možno len pre pobavenie. A tak volajme spoločne : „ Cézar zomrel, nech žije Cézar!!! PS :4* pre až pri veľa násilia, táto tematika sa dala spracovať, aj menej krvavo. ()

MareT.

Čistokrevný průměr, kterému by možná trošičku pomohlo, kdyby byl tak před deseti lety. Ale nemám s filmem absolutní žádný problém, všechno fungovalo jak mělo a místama to bylo dokonce dost nechutné. ()

Krabak odpad!

Tento film si nezaslouží, abych mu věnoval ještě čas na komentář. Ovšem jsem hodný člověk a ten čas do toho investuju. A to kvůli tomu, abych třeba některým uživatelům CSFD zachránil 100minut života od naprostý nudy. Tak tedy ve zkratce... Film je nudný, předvídatelný, s tragickými hereckými výkony, s připitomělým obsahem a s nesmrtelnou, prudce inteligentní hlavní hrdinkou, která mě iritovala od počátečních minut. Žádný pozitivum na tomto filmu není.--->0% ()

sona123

Sobotní večer v televizi, proč ne. Průměrně natočený thriller o honbě za vrahem užívající si každou vraždu, přenášející v přímém přenosu senzacechtivým divákům na netu. V závěru se dozvíme, že k tomu má i důvod...Rozhodně to dílko neurazí, ale ani příliš nenadchne. ()

mosnak

Smrt on-line,není úplně špatný snímek,ale... mě osobně chybělo více napětí, více takové té husté atmosféry a hlavně bych chtěl,aby hlavní hrdinku hrál úplně někdo jiný. Film po,kterém za pár měsíců neštěkne ani pes (už vlastně neštěknul) - 40% ()

Phillo

Tradičná Hoblitova béčkovosť, ktorú tentokrát nemôžu zachrániť ani nudní herci, ktorých postavy sú ešte k tomu písané v duchu toho najhlbšieho klišé. Ale pokiaľ bolo zámerom upozorniť na internetovú "vzdialenosť" a absolútnu chladnosť, poslednou vetou sa to viac než dokonale podarilo ("How can I download this video?"). Keby sme sa len k tomu nemuseli prekusávať tou hŕbou nudy a nelogičnosti... ()

alenka

skvělý nápad s odvetou online světu, ale kromě kyseliny nic strašidelného a děsuplného. a to jsem jinak docela srabík. u smrti online jsem se absolutně nebála, což je prostě hrubej nedostatek. ()

M.E.K.Y

Nic moc. Chtěl jsem něco na temný pozdní večer, u čeho se budu bát a co mě zamrazí. Jestli si chcete také za tímto účelem vybrat tento thriller, tak na to zapomeňte. Není to vyloženě propadák, ale terno taky ne. Námět slušný, zpracování horší! Připadalo mi to jen jako nějaká náhražka filmu Saw, která chce pouze zapůsobit a vyděsit vizuálně. Stupňování napětí nefunguje, atmosféra se někde courá a potenciální finále je ubohé. Závěr? Pro lidi, kteří od toho předem nic neočekávají, by se zklamání dostavit nemělo. Nemastný neslaný průměrný thriller, kterým zabijete 90 minut volného času, ale to je tak všechno... ()

Hepy13

A máme tu nového internetového Jigsawa. Film je především zaměřen na pátrání, než na jednotlivě důkladné vraždy. Já bych raději viděl větší zaměření na jednotlivé pasti, než na vyšetřování. ()