Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta... (oficiálny text distribútora)

Bozvav

Vtipná, bláznivá komedie, ale hlavně parodie na Tarzana. Fraser výborný, gorilák taky, vypravěč se hodil. Nic chytrého, ale svůj účel splněn., ujeté, bláznivé, ale ne trapné. Za mne 75%. ()

zdeny99

Král džungle je geniální parodie na Tarzana, na kterou se nedá dívat jinak než s pocitem viny, že si ji tak strašně moc užíváte. [7268. hodnocení, 176. komentář, 64%] ()

Pitaya

Naprosto famózní film. Viděla jsem ho od svých 8 let nespočetněkrát i přesto se mi stálé líbí. Brendan fakt válel a hlášky jsou super. Takže u mě jasných 5. ()

helloween93

Tahle komedie, ač je trochu infantilní, rozhodně neurazí. Kombinuje totiž docela decentní humor se spoustou zvířaty (tukan, mluvící gorila, slon, paviáni...). Docela mi překvapilo, že se nejedná o trapárnu. 3* ()

bolf!k

je to posahana komedie se spoustou gagu a hrdinou kereho si stopro oblibite...jen se to nesmi brat moc vazne ;-) ...kazdopadne ja se diky Georgovi kralovsky bavil :P ()

pepa3rd

Tahle komedie je naprosto bláznivá a téměř nic v ní nedává smysl. Když k ní ovšem přesně takto budete přistupovat, budete se taky královsky bavit a to je asi to jediné, co od tohoto filmu můžete čekat. ()

Darckol

xD xD xD.... Viem, celkovo to preháňam s tými smajlíkmi, ale aj takto by som mohol charakterizovať celý film - hovoriace opice + Fraser, no ako to mohlo skončiť? :D 7,0/10 Sakra, a je tam ďalší smajlík... ()

kuces

Taaak dětinské a přitom tááák zabavné, příjemně jsem se bavil. Kdo se nudí a chce se pobavit, tak nemá nad čím váhat. ()