Satirické komediální drama, v němž Robert De Niro hraje upadajícího hollywoodského producenta,který se snaží ubránit ponížení ze strany Hollywoodu.Při natáčení svého nového filmu prochází doslova peklem.

Film je natočen podle knihy What Just Happened? Bitter Hollywood Tales from the Front Line od Arta Linsona, ve které autor popisuje své zkušenosti jako producent v Hollywoodu. (Worissek)

Thorgerda

Je to v podstatě dobrý film, ale takový... unavený, dýchavičný, smutně impotentní. Producentovi Benovi se od začátku nic moc nedaří, trochu mi připomínal slepičku z pohádky O slepičce a kohoutkovi... Běhá od jednoho k druhému, herce přemlouvá aby se oholil, režiséra aby vystřihl pár záběrů, ženu aby se k němu vrátila, dceru aby se s ním bavila... Pohádka o slepičce ale funguje dobře, krom jiného proto, že NĚJAK dopadne. V případě tohoto filmu mi pointa lehce unikla... Nakonec to sice dopadlo, ale tak trochu rozplizle, do ztracena - vlastně stejně jako to i začalo. Takže se závěrem nabízí otázka: "Co že se to vlastně stalo?" A odpověď? Nevím... a vlastně si ani nejsem jista, zda mne to zajímá. Hmmm... ()

ariari

tak tu sa dalo chechtať jedine na tom, že to naprosto na nič nepoukazuje. Moje mačky loviace v rybníku sú rozhodne zaujímavejšie, ako celé "video" predostreté ako pracovný rozbor študentom psychiatrie a tak som sa radšej pozerala cez okno na rybník. ()

jessic

V tomhle filmu se za dvě hodiny v podstatě vůbec nic nestalo. V první polovině řeší producent problém s ambiciózním režisérem, který chce v nějaké gangsterce nechat při přestřelce rozestřílet pejska a v druhé půlce trvá hvězda Bruce Willise na tom, že si nechá plnovous. Dva týdny unaveného producenta, který nakonec skončí na fotografii úplně vzadu. A skvělý De Niro. Sice má film dost hluchých míst, ale za orginalitu zaokrouhluji nahoru. ()

frenkie

Tak tato satira toho, jak to chodí v Hollywoodu mě příliš nenadchla, ani nepobavila. Je to svět většině lidí(včetně mě) příliš vzdálený a obtížně pochopitelný. Nebýt vyšilování B.Willise a pazvuků J.Turturra, šel bych asi s hodnocením ještě níže. Prostě nic pro mě. Za tři. ()

onde

Příjemná komedie z filmového proastředí. Žádný zázrak to není, ale jako kvalitní zabiják volného času funguje velmi dobře. Hvězdné obsazení + skandální zastřelení psa:) ()

KBelick

Zklamání. Vůbec jsem nechápal, jak zdejší distributoři mohou ignorovat takto papírově našlapaný projekt. Teď už tomu skoro rozumím - ona je to totiž celkem nuda.. Je tu spousta úsměvných situací, skvěle se na to kouká, a má to vlastně i své kouzlo. Jenže se to celé utápí v naprosto zbytečně zdlouhavě rozepíraném producentově osobním životě.. Všichni snad víme, že na vzniku filmů se podílejí obyčejní lidé s vlastními problémy. A sledovat, kterak se chlapík snaží urovnat vztahy s exmanželkou a dětmi mě už vážně nebaví. Zde to má sice své opodstatnění, ale roztahovat to na půlku stopáže??? Jako satira to také kdovíjak nefunguje. A jako nahlédnutí do zákulisí Hollywoodu už vůbec ne - snad každý má alespoň rámcovou představu o procesu "filmmakingu".. Jinak De Niro samozřejmě sympaťák (ale od něj už snad nikdo nic jiného čekat nemůže..), ostatní taky super. Kdo čeká "pouhou" příjemnou pohodu, která semtam polechtá na bránici, bude spokojen. Já čekal bombu, takže hodnotím níž.. 70% ()

Adams

Spousta povídaček z prostředí kinematografie. Bláboly a zase bláboly, žádné herecké výkony nebyly třeba. Kdo měl kdy firmu ví jak to s kšeftem chodí, jiní si u tohoto filmu řeknou: Páni, to producenství jsou ale nervy. Nudný film, vemte si k němu někoho na povídání. ()

pavont

Nezaujimavy a nudny pohlad na ubohe zivoty ubohych milionarov z filmarskej branze a hoci herecky potencial tu je a par scen je celkom podarenych, vo vysledku to ulohu nehra. ()

Standey

Robert De Niro jako vždy skvělý, Sean Penn taktéž a podrážděný Bruce Willis s plnovousem byl taky zábavný. Na pět hvězdiček to sice není, ale já se v celku dobře bavil (hlavně u scén se psem...) ()

mishka.k

No, vtip se zastřeleným psem se brzy omrzel, Bruce Willis a jeho bradka víceméně taky. Cameo role Seana Penna to nezachránila. A nakonec musím přiznat, že jsem si zhruba v prostředku na dvacet minut zdřímla a vůbec o nic jsem nepřišla... ()

nydahl

Levinson je autorem mnoha skvelych filmu a podle me velky rezisersky talent a je potreba rict - ani tentokrat me nezklamal chlapec jeden.Film z pozadi filmovych produkci a prostredi hollywoodu , ktery zachycuje kratkou pracovni i osobni etapu ze zivota filmoveho producenta , ktery neni zrovna nejvetsi kalibr ale tak nejak to porad zvlada. 14ti denni boj s filmovou trable-maker star , snaha usmernit prehnane umelecke ambice zacinajiciho rezisera a tezko polknutelna pilulka nevery svoji partnerky - nic moc casy ale je potreba jet dal. Kriticky pohled na hodnotovy zebricek v hollywoodu a s nim spojena spousta hlasek a glos sama pro sebe (scena na pohrbu je super). Film mel mozna byt tak trochu komedie ale Levinson tam dokazal velice slusne napasovat atmosferu az psychologickeho dramatu a tohle vsechno spojit s poklidnym tempem - vysledek je velmi prijemny film nad kterym se i zamyslite. Film je nacpanej monster jmeny ale nikdo tady vlastne ani nema prostor pro neco zapamatovanihodneho - DeNiro to zahral poctive. Odprasknuti psa na festivalove premiere a prazdna runway jsou nakonec i pro zasmani takze vsechno ok a Levinson je borec.Davam 3 hvezdy coz je v mem prisnem hodnoceni film ktery musite videt ()

Poga

Vcelku slabý film Levinsona, z priemeru to nevytiahne ani De Niro ani Penn, nakoľko scenár je slabý, režisér to ozaj len kočíroval v rámci nejakej remeselnej zručnosti. Slabý priemer, 45% ()

Podle_mne

Většina snímků ze zákulisí filmového průmyslu je vlastně obžalobou a nejinak je tomu i zde, naštěstí natočené svěží rukou Barry Levinsona. Já jsem se vcelku bavil. Ono to chodí podobně i v mediální branži u nás. Stojí za shlédnutí. ()

ian.draco

No mnoho se toho vlastně nestalo. První půlka je krapet slabší, ale poté co se přidá Bruce je to v mžiku napraveno. De Niro je taky pašák a jeho zatočení se "smilníkem" nemá chybu. Finále je pak milou třešničkou, která nemilosrdně nastaví zrcadlo. ()

Checitto

Film jsem si musel pustit dvakrát, protože napoprvé jsem u něj regulérně usnul. Nuda, nuda a ... poměrně velké zklamání. Nebýt tradičně výborného De Nira a Willise s plnovousem dal bych ještě méně než tři. Pro mě špatný film s dobrými herci. ()

luciluci

celkom dobrý film, ktorý chce odkrívať pozlátko filmového priemyslu. Pôsobí skôr cynicky, než satyricky. A je to viac dráma ako komédia. Možno kvôli tomu, že je našim končinám krutý hollywood veľmi vzdialený, nezanechal tento film vo mne žiadne hlbšie dojmy (o ktoré sa vzhľadom na svoju tématiku a myšlienku zjavne snažil). Herecké výkony sú veľmi kvalitné. Dobrý film, ktorý mal potenciál na to byť výborný, ale z nejakého dôvodu na to nedosiahol. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech

11.06.2008

Samozřejmě ne na koupelní léčbě, ale na letošním 43. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Herec, režisér, producent a dvojnásobný držitel Oscara převezme na slavnostním zahájení festivalu… (viac)