Fantastický maznáčik

• Česko Fantastický mazel (viac)
všetky plagáty

Ti (Stephen Chow) každý deň tvrdo drie, len aby on a jeho synček Dicky (Jiao Xu) mali čo do úst a strechu nad hlavou. Smoliar Dicky patrí v škole k odstrkovaným a prehliadaným outsiderom, pretože nosí obnosené veci a na rozdiel od väčšiny jeho spolužiakov nevlastní drahé elektronické hračky... Jeho milujúci otec by mu samozrejme veľmi rád daroval nejakú naozaj výnimočnú hračku, no je príliš chudobný, a tak sa rozhodne skúsiť šťastie na starej skládke za mestom v nádeji, že možno nájde niečo, čo sa dá vyčistiť a opraviť a čomu by sa jeho synček potešil. Keď pri prehrabávaní starých, zničených a v podstate úplne nepoužiteľných harabúrd natrafí na tajomnú guľu, zdá sa, že sa naňho konečne usmialo šťastie – keď ju totiž Dickymu prinesie, guľa sa zrazu zmení na čudesnú potvorku, ktorá dokáže meniť svoj vzhľad a disponuje výnimočnými schopnosťami! Najlepšie ale je, že Dicky má teraz šancu vďaka svojmu novému mimozemského priateľovi konečne urobiť dojme na svojich spolužiakov – alebo si to aspoň myslí... Jeho svojhlavý domáci maznáčik má totiž svoje vlastné plány... (TV Markíza)

unclejack

Zdá sa mi to akosi vo všetkých smeroch prepálené - od nerealisticky vyzerajúcich špeciálnych efektov až po zväčša afektované a prehnané herecké výkony. Tak či onak, snaha Stephena Chowa si zaslúži aspoň dvojhviezdičkové ohodnotenie za nevtieravé spracovanie a tú sladkú chlpatú cibuľku s veľkými očami. ()

aluKa

Možná za to může anglický dabing, protože hlasy byly jakoby vyrvané odjinud a k obrazu a jednotlivým charakterům namátkou přilepené, možná za to může podivný překlad do češtiny v titulcích, které si vyprávěly úplně jinou pohádku než hlasy znějící z reproduktorů, a tak možná viním film zcela neoprávněně, ale nezanechal na mě téměř žádnou pozitivní stopu. Celé to bylo úděsně toporné, jako by se scénář někomu rozsypal a ten, když ho skládal zpátky, zapomněl vrátit ty písmenka, která to celé ženou vpřed. ()

HMTD

Nikdy by mě nenapadlo že hlavní představitel je ve skutečnosti dívka, no skvělí výkon Jiao Xu, otázkou je to v Číně nenašli vhodného chlapce pro roli :-) ()

nikhaj

Detske ale heske. Oddychol som si bez ujmy na rozume alebo prevracania ocami. Ftipne, vazne, poucne a samozrejme azijske nieco na styl dobreho pikaču ()

DapaCz

Zábavná rodinná komedie. Chow je zábavný a dokonce i emoční scéna se mu tady povedla. Taková šílenost. Chvíli se člověk směje, pak by měl brečet a hned se zase smát. Snad Chow přinese melu, nebo shaolin II... to bych od něj rád. ()

TylerD.

Velmi originální filmík, pro děti ideální zábava. Mě ale zábavu kazily potrhlé, trapné a rádoby vtipné scénky, které mě vytrhávali ze zajímavého příběhu. A to vůbec nejsem fanda žánrru. 55 %. ()