Let 29 z Guam International do Karor Airai zmizel z navigace. Původně se jednalo o ekologický výlet na Palau, na krásný tropický ostrov v Pacifiku, někde poblíž Guamu, kde mělo jedenáct účastníků z Los Angeles sedm dní tábořit uprostřed džungle. Když čtyři, kteří pád letadla přežili, odcházejí hledat pomoc, na místě ztroskotání nakonec zůstává skupinka sedmi mladých lidí, která je nucena po nedobrovolném přistání jejich malého letadla na opuštěném ostrově v jižním Pacifiku, bojovat o přežití. (oficiálny text distribútora)

Mery235

3 * je možno prehnane hodnotenie, ale je to kusok mojho detstva, neda mi inak... vtedy som to priam hltala... po opatovnom zhliadnuti som to vsak uz brala s nadhladom... ziadne velke dielo to nie je, no bavila som sa na tom a vydrzala som az do konca... niektore hlasky a rozne situacie mi prisli obcas dost vtipne, takze asi preto tie 3 * ... =) ()

Molly

Na první díly jsem koukala s otevřenou pusou neschopna pochopit, jak někdo může natočit takovou... no... kravinu. Pak jsem ale přistoupila na hru tvůrců, kteří se evidentně neberou moc vážně, a docela jsem se bavila. Navíc, nebýt Letu 29, těžko bych objevila modré oči Johnnyho Pacara a jeho vcelku zajímavou muziku, takže nakonec: proč ne? ()

Hapretor

"Lost" pro náctileté? Možná. Ten, kdo překročil již náct, ten mě nejspíš bude považovat za ujetýho, ale já si tento svým způsobem geniálně dementní seriál docela užil. Vždyť podle mě není nic zábavnějšího, než sledovat partu teen blbečků, jak se dohadují o blbostech a hádají kvůli každé kravině. Navíc je tam dost postav (ne úplně blbě vykreslených), takže jsem měl možnost někomu při sledování nadávat a někomu zase fandit. Řval jsem "vypadni!", pokud se na scéně objevil přechytralý pan Nathan, "ten hodně opálený" (nejsem rasista!!!), který, jak už zde někdo napsal, měl úžasný účes. Asi jako když mu na palici spadne čapí hnízdo. Tím víc jsem trpěl, když měl sólo proslov na kameru - do toho jejich deníčku. Dále pan Eric - se svým přístupem k ostaním byl akorát tak na pěst. Dokonale rozmazlené hovado - ale aspoň místy vtipné. Pak slečna Mellisa. Slečna úplná citlivka. Bejt tam taky bojim se cokoliv říct nebo udělat, aby se nerozbrečela. Slečna Daily - rádoby vůdkyně, všeznalka a všudebylka. Ta její "demokracie" byl nápad za všechny prachy. To její snažení a chytráctví mi lezlo dost na nervy. Ale aspoň byla hezká. Jackson - pan tichošlápek. Za celou dobu seriálu řekl nejmíň vět, ale když promluvil, spadnul jsem ze židle. Mladý delikvent a proslov měl vytříbenější než kdejaký farář. On si mé filmové sympatie ale stejně zasloužil. Blboučká fiflenka Taylor nešla přehlédnout. Taková kombinace stupidity, emocionality, egoismu a mládí je paradoxně roztomilá a přitažlivá. Že uměla rybařit mě dostalo. Bejt tam s nima, jsem nejspíš první a poslední, kdo by ji chtěl klátit hned po ztroskotání. Na nějaký komplikace give a shit. Nejvíc fajn mi přišel ten prcek (Lex). Paradoxně chytřejší než ti zbylí dohromady. A když už jsem se začal nudit, nastoupila na scénu slečna Abby - co má šikmý oči a malý kozy. Nevim, o co jí šlo, ale na Beara Gryllse zkrátka nemá! ()

werus odpad!

Tak jsem teď viděla něco, co bych radši neviděla. Vůbec ten nápad, udělat variaci na Lost s dětmi byl podle mě hodně špatnej, ale tady pan tvůrce se do toho pustil, hodil na pláž vrak letadla postavil tam pár strašně nesympatický dětí / mládeže a pak asi čekal co se stane (a nebo to fakt má scénář, ale pak musí být scénarista na nějakejch halucinogenech, jak jinak si to vysvětlit). Nejenom že je tento herecký ansámbl pro mě velmi nesympatikcý, ale ani jsem nepozorovala žádně větší herecké nadání. Viděla jsem jenom jeden díl, víc po mě prosím nechtějte, ale ve chvílích, kdy se jedna ta mladá ztracená rozčilovala, že přece demokracie je to co je drží při životě a velmi důrazně se o tom snažila přesvědčit ostatní, to mě nejdřív rozesmálo, pak vyděsilo a všechno co následovalo mě dorazilo. Obávám se, že tahle trapnost nemůže nikoho bavit a fanouškům Lost z toho bude fyzicky na blití. ()

R´Hell odpad!

Jediné pozitivum, které se mi líbilo bylo to, jak efektivně tito dětští ztracení vysvětlili princip demokracie. Nebylo by to tak špatné, kdyby to byl dětský seriál pro děti. Proč tam ale hrají moralizující nesympatičtí teenageři? Seriál bez nápadu, hlavně, že ty děcka mají kameru, aby si mohli toto "utrpení" po ztroskotání letadla natočit. A když oni jsou jediní co přežili, kam zmizel pilot? Mrtvý člověk by nepřešel přes rating USA? ()