Botched

• Veľká Británia Botched (viac)

Skupina zlodejov sa pre ruského zbohatlíka snaží ukradnúť veľké množstvo diamantov. Keď už akcia vyzerá byť úspešne prevedená, okolnosti pripravia tím o korisť. Jediný, kto prežije je Richie. Avšak to nemusí byť dlho pravda, pretože ruský sponzor nie je vôbec spokojný s výsledkom. A tak Richie dostáva poslednú možnosť odčiniť, čo pokazili. Musí ísť do Moskvy ukradnúť posvätný kríž. Akcia sa nevyvíja ako dúfal, jeho tým je složený z dvoch nešikovných Rusov. Jeden z nich hneď na začiatku zastrelí nevinnú ženu, po čom utečú aj s rukojemníkmi na záhadné 13. poschodie. A tam sa začnú diať zvláštne veci. (ethos)

pornogrind

Tak to byla docela slušná prdel. Pakliže hledáte nějakou hororovou komedii zkuste tohle. Ikdyž pod pojmem horor tady nehledejte strach, napětí ani hororovou atmosféru. Spíš spoustu krve a nějaký to slabší gore. Botched je docela slušná a hlavně vtipná vybíjená odehrávající se na jednom patře. Sice chápu, že to nemusí sednout každýmu ale dávat tomu odpad mi přijde hodně přestřelený. Já jsem se víceméně u filmu bavil od začátku až dokonce. Hudba je dobře zvolená, děj svižnej(nenudí) a postavy různorodý. Některý jsou cáklý, některý vtipný, některý šílený a Jaime Murray zatraceně šukadelická. Takže za mě jo. Nemám s tímhle filmem problém a dávám pěkný 3hvězdy. ()

DJ Obelix

Mám jednu otázku... Jak tohle někdo mohl s čistým svědomím pustit do světa? Už několik let jsem neviděl takovou absurdní hovadinku, která má scénář, který by nevyplodili ani zhulení gumídci. Už úvodní zápletka byla tak béčková, že se mi chtělo brečet a, co si budeme povídat, příběh je skutečně vyhnaný do extrémů až občasné trapnosti po celých 95 minut. A proč tedy dávám ty 4 hvězdy? Prakticky ze stejného důvodu. Čekal jsem zábavnou blbost, ale tohle byla absolutní zvrácenost, kdy jednání některých postav by neosvětlil snad ani doktor Plzák. Krev tu stříká na všechny strany a různé údy jsou ledabyle pohazovány po celém patře. A čas od času se rozsvítí diskotéková světla a začne hrát nějaká krutá oldies pecka, nebo třeba klasická Kalinka. A jelikož jsem dostatečný úchyl, tak jsem se přitom neskutečně bavil. Chtěl jsem dát čisté tři hvězdy, protože tak nereálný příběh a stupidní chování některých postav mě chvílemi naprosto iritovalo, ale nakonec jednu přidám ze speciálního důvodu. Ten důvod se jmenuje Boris Bogdanovič. Nejúžasnější "alfa male" béčková postava od dob Bruce Campbella v Evil Dead perlí doslova každou větou a jeho každá přítomnost na plátně je skutečným osvěžením. Celkově vzato je toto skutečně originální dílo, které ovšem asi ocení jen ti, kteří mají podobně zvrácenou mysl, jako já... A možná ten, kdo má rád všudypřítomné herce napodobující ruský přízvuk... ()

arie

Stephen Dorff žije!!! Tak hlavne táto veta ma napadla po dopozeraní snímky, ktorá je pre tohto herca snáď takým menším comebackom. Objavil sa vôbec tento chlapík v niečom pozerateľnom od prvého Bladea (1998)? Botched, samozrejme, nie je žiadne revolučné dielo, ktoré by diváka ohurovalo prepracovaným príbehom, je to len čistá komerčná zábava, ktorá má za úlohu, aby pri nej divák nezaspal od nudy, čo sa aspoň v mojom prípade nestalo. Debutant Kit Ryan rozhodne prekvapil a natočil príjemnú hororovú komédiu netypicky zasadenú do ruského prostredia, i keď väčšina snímky sa odohráva v interiéroch, čo však vôbec nevadí, keďže hlavnou devízou sú svojsky bizarné postavičky. 3 hviezdičky sú podľa mňa pre takto nenáročnú zábavu akurát, i keď podľa mňa mohla byť snímka ešte o vlások krvavejšia. :-))) ()

Campbell

Botched je neuvěřitelná taškařice, která vyzní možná i jako groteska. Film má tak neuvěřitelně špatný děj, že si člověk řekne že to je naschvál. Výborně jsem se bavil a to díky svéráznému humoru kterej se fakt trefil do mého vkusu. Vrah byl děsnej vůl a měl jsem z něho prd*l. Dorff byl asi nejnormálnější postava ostatní se chovaly jak největší hovada světa. Hlavně postava Borise, to byl děsnej idiot. Jen škoda že moje nejoblíbenější postava zloděje zemřela prakticky tuším jako 2. Nicméně dokonale jsem se bavil hudba při honičkách byla geniální. A já prostě nemůžu dát mín než 5*. ()

rollman1

Solidní, krvavá a hlavně vtipná komedie, která na začátku vypadá spíše jako kriminálka, ale po 10 minutách Vás vyvede z omylu a naservíruje Vám skvělé, vtipné postavy(Boris mi málem zničil močový měchýř), pěknou porci gore a celkový nadhled. Já se bavil bravůrně. Smál jsem se skoro pořád, gore pěkné, žádný digitální bordel a vtipné situace, do kterých jsou postavy vtaženy, a které vyřeší naprosto geniálním a zábavným způsobem. Nečekejte přímočarý horor, ale dávku komedie mixnutou slasherem a splatterem. ()

jonyyy

Totální ptákovina a naprostá taškařice, která mi chvíli připomínala Wolfenstein 3D, kde jsem taky chodil furt dokola po těch stejných chodbách a nevěděl, co dál. 60% ()

SLOTH

jednou mi rekl profesor na navrhovani ze v rusku je mozne vsechno a ted tomu zacinam verit valecnik ve velke budove ve stilu art deca s silenou panpickarskou sestrou zabiji provozovatele vytahu ()

Morholt

Nesmál jsem se, ale usmíval se. Takřka po celou stopáž. Tak skladba herců totiž k smíchu byla, přičemž nejvíc mě bavil Geoff Bell. Pár situačních scének se také povedlo, ale zkrátka jsem čekal, že to bude víc, než jen prostá naháněčka po kancelářskym patře. Mohlo to bejt lepší. 50% ()

Mordenroth

Mimoriadne zábavné béčko! Úsmevné postavičky, veľa skvelých hlášok, zaujímavý výber hudby, Aragorn – zabijak a gore... Naozaj chválitebný režisérsky debut. ()

HateBreeder

Och, jsem na rozpacích jak ohodnotit tento poněkud nestandardní film. Největším kladem je Jaime Murray.. moc hezky se na ni kouká :-) to ostatní už není tak potěšující, nicméně ... jsem člověk s nadhledem a tak jsem ochoten sežrat tenhle "ruskej sendvič naplněnej krysím masem" a na důkaz mé dobré vůle si hlasitě odříhnout. Tím myslím vyjádřím přesně onen druh sympatíí, které chovám k tomuto kousku. A své osobní přání: "Vobtáhnout Jaime Murray" si zapisuju do svého deníčku těsně pod: "Založit šťastnou rodinu" ... pže toť neskutečně sexy kus masa... ()

bouncer

Pořádně šílený mix komedie/hororu/thrilleru, který se většinu času odehrává v izolovaném patře ruského mrakodrapu. Originální scény a vtipné hlášky střídají otřepaná klišé. Přesto jsem si tuto zběsilou jízu užil a bavil jsem se až do konce, kde už tvůrcům začal docházet dech. ()

Zeebonk

Tohle byl fakt nářez. V hlavní roli je tu skinhead z Felon, ten jak těm negrům rozbíjel držky, ale to vlastně všichni, takže ještě jednou, v hlavní roli je tu ten hlavní skinhead z Felon. Nechci se opakovat, ale je to vážně drsňák, už kvůli tomu, že jako jediný nemá ten otravný ruský přízvuk. Jaime Murray je šukna všech šuken, takže možná zamrzí, že neukáže kozy (pravda je, že už se jich naukazovala víc než dost, takže všichni honimírové sledujte Dextera a Spartacus: Bohové arény). A když už píšu o tom ruském přízvuku, tak u Jaime zněl strašně nepřirozeně, skoro tak nepřirozeně jako Brad Pitt v Sedm let v Tibetu nebo Jude Law v Nepřítel před branami. Záporáka bych popsal jako šílený viking s perverzním úsměvem a ksichtem Jareda Leta. Záporák byl vážně hrozný showman, běhal tam chodbama, úchylně se u toho zubil a rozmrdal hlavu řemdichem všemu co potkal. Někdy v půlce film trochu ztrácí dech, ale v závěrečných deseti minutách ho zase nabírá a z té absurdity nezačne cukat v koutku jen těm nepozorným. Za zhlédnutí to rozhodně stojí. ()

Pishin

Totalne ujetej val odehravajici se v rusku. V tomhle filmu nejde nic brat vazne a proto je to proste ulet na N-tou. Takze pokud mate radi ulety z kterych vam hlava nebere tak smele dotoho Alfa-samci. PS: past, kdy se ze zeme vyjedou ostny a rozsviti se barevna blikajici svetla a zacne hrat 80´s disko rulez. ()

UncleG

Tak předně: Vůbec mi nevadila absurdní brutalita a byl jsem dokonce velmi pobaven tou připosranou atmosférou, která se v úvodu filmu dala krájet. Zpočátku jsem si samým očekáváním málem cmrndnul do trenek, protože něktré podivné figurky "trosečníků v neexistujícím patře moskevského mrakodrapu" neměly daleko ke genialitě. Jenže tenhle film je s přibývající stopáží čím dál horší a horší, místo gradace přichází s každou minutou markantní kvalitativní propad. Jiskřivost ústředního nápadu poměrně rychle vyprchala a pak už jsme se jen potáceli odnikud nikam, přičemž zhruba od půlky to celé tak ňák přestalo být vtipné. Nemůžu ale říct, že by šlo o film, který mě vyloženě prudil. Jenom myslím, že z absurdního ruského dramatu se daly vytřískat ještě minimálně dva plný nákladní vlaky srandy. (2,5*) ()

Dubro

Nedotiahnutý zlepenec, pri ktorom má človek pocit, že sa pozerá na dva diametrálne odlišné filmy, ktorých potenciál je využitý tak na 50%. To zamrzí, lebo napríklad "Alfa Man" a sestra sú geniálne postavy, z ktorých sa dalo "vytrieskať" určite viac. ()

TheDon odpad!

Kite Ryane, dlužíš mi 95 minut mýho života ! Větší shit jsem v životě neviděl. Tohle se může líbit tak maximálně člověku, kterýho IQ dosahuje maximálni hranice pěti průměrných fanoušku Majka Spirita dohromady ,tzn. celých pět bodů. To značí těžkou mentální retardaci. A přesně takovej je i tenhle film. Kriminálka? Možná prvních pět minut. Komedie? Ani omylem. Horror? To, že si Ivan Hrozný přibíjí ksichty na zeď z toho horor neudělá. Thriller? Po napětí ani stopy. Tohle je všech odpadů král ! ()