Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?  Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert. (oficiálny text distribútora)

Unterschleif

Táto komédia je presne moja šálka čaju - nič nie je tabu... Sledovať partiu vymletých loserov na ich ceste za reportážou o Big Footovi bol pre mňa extrémne silný zážitok ktorý som si musel zopakovať a pri každom sledovaní sa musím znovu smiať. Vyzerá to, že nie len postavy vo filme ale aj jeho tvorcovia čo-to užili pri písaní scenára a natáčaní. ()

djbarrel odpad!

Mám rád komedie a mám rád i parodie ... nicméně tohle byla maximálně tak parodie na film a dobrý vkus. Hrůza, jen trapný humor pro puberťáky, který předvádí parta odporných lidí. Nic pro mě. 6 % ()

Usir odpad!

Absolutně nesmyslný film s trapnými vtipy a rádoby hláškami. Herecké výkony o ničem. Nějak ani nechápu jak se někdo mohl snížit k tomu, aby tuto hrůzu vůbec vydal. ()

morricone

ty 3-4 megafóry ale stojí za to fakt :-D - jen nepochopím tak nízké hodnocení všech ? Ten fórek s tím Yetim nebo co to bylo :-D je opravdu na popukání !!! ()

sAreOn

Jak píšu u každé druhé komedie: "pár vtipných scén nezachrání celý film." A to platí i pro tento snímek. Bohužel? Bohudík? Ono to je v podstatě jedno... ;) ()

MFZB

Za posledné dva dni som nevidel žiadny poriadny film, to neni možné, že tieto novodobé filmy sú až také pizdoviny. Od tohto som fakt očakával riadny nárez ale taktiež slabý film, málo toho vtipu tam bolo. Aj keď niektoré situácie boli celkom podarené, ale bolo ich tam minimum. Ešte, že to má takú krátku stopáž. O nič prevratného však nejde... ()

zigy

Film je vhodný pouze pro dvě kategorie diváků: zhulence a lidi se sníženou inteligencí. A to mám rád bláznivé komedie! ()

LadyRainier

To byla taková krávovina, až se mi to líbilo ,-))) Kdo máte rádi dokumenty o zvířatech, Davida Attenborougha, A.C. Clarka apod., tak se budete bavit ... Je to jako parodie na kanál Prima ZOOM :-DD Sice ten konec byl fakt hodně trapnej ale jinak (jsem asi divná) jsem se opravdu hodně smála ...Ostatně kdo by hledal Yettiho v Ekvádoru??? .-DDD A parodie na veterána z Vietnamu??? Přiznám se, že ze začátku jsem měla chuť dát plnej počet, neboť mě to bavilo už od začátku a líbil se mi Allen Covert ..Nu a teď vzhůru na Pygmejský lid .-) Líbí se mi názor Spike23 ... ()

njuska

Trapná, hloupá a vesměs velmi nudná záležitost na úrovni ultralevných italských komedií z 80. let. Od hodnocení "odpad" mě odradily asi 2 scénky, u kterých jsem se mírně pousmál. Tento film tedy hodnotim, jako těžce "céčkovou" komedii, která se dá zřejmě sledovat jen po notné dávce THC. Normálním lidem ho v žádném případě nemohu doporučit! ()

TdP

Pre mňa veľké sklamanie. Síce som bol pár krát milo zaskočený vtipnným dokumentárnym pokecom, a možno dvoma scénami pri ktorých som sa aj zasmial, no bohužiaľ ani tie nedokázali vytrhnúť film zo slabého podpriemeru. ()

CuriousGuy

Sohlasím s B!shopem, nářez jako svině. Bylo to snad i lepší než král videoher. Pár brutálních vtípků na který nezapomenu. A taky jeden z mála filmů u kterých se vyplatí dát si špeka, pak se vám totiž skvěle odmění. ()

kpt.Marťas

Tváří se to jako naprostá blbost, ale nebýt tak zhruba 30% hlušiny a trapnosti, musel bych jít s hodnocením i výš, protože kluci jsou to sice naprosto dementní ale snaží se. ()

Pythonator

,,Žraloci žijí jen na dvou místech na zemi. Na severní a jižní polokouli." Komu tohle nepříjde vtipné, tak mu nepříjde vtipný ani tento film. Mně tento těžce ujetý a zhulený humor sednul dokonale. Mám rád Sandlera a tohle je viditelně z jeho produkce i když s tím blíže neměl nic společného. Steve Zahn je tradičně ujetý a komu to vadí, jeho problém. Jeho parťák Allen Covert je zřejmě to propojení na Sandlera, protože je v jeho filmech hojně obsazovaný. V tomto filmu je Allen Covert lehce zamaskovaný za sympatickou vizáží zarostlého hippíka. Ze skupinky dokumentaristů mě ovšem nejvíce pobavil Justin Long, taktéž jako zarostený hippík. Jeho dialogy i monology pod vlivem trávy neměly chybu a dá se říct, že otevřel hubu jen když měl na jazyku nějakou totálně vtipnou (pro někoho nevtipnou) hlášku. Třešničkou na dortu v obsazení byl Robert Patrick se svými kulkami umně zašitými v pytlíku. 5 důvodů proč dávám 5 hvězdiček: 1.) Neskutečně jsem se bavil. 2.) Mám rád přírodopisné dokumenty a tohle byla geniální parodie právě takových dokumentů. 3.) Nemám rád suchary, které nepobaví tento styl humoru, tak je chci svým hodnocením nasrat. 4.) Film je hodně podhodnocený. 5.) Neskutečně jsem se bavil. Nelze tomu upřít, že je to námětem velice originální film. ,,V záběru máme mlhu!" ()