Raj si už nemôže dovoliť svoj terajší byt a zháňa na sociálnej sieti lacnejšie bývanie. Leonard a Penny mu dočasne ponúknu izbu po Sheldonovi, tým ale Sheldona rozhnevajú natoľko, že vyhľadá terapeutickú pomoc u Leonardovej matky... (TV Markíza)

Necrotongue

Ne, ne, už to fakt nefunguje, tak nějak se nemůžu zbavit pocitu, že mi tvůrci předhazují stále dokola totéž, jen pokaždé v jiném odstínu. Ale vzhledem k tomu, že nejsem barvoslepý, hbitě jsem jejich zlou fintu prohlédl a nenechal se zmást. Osmnáctá epizoda byla takovou zvláštní dvacetiminutovkou, která mi přinesla víc trapných okamžiků než humoru. / Poučení: Chceš být ve Státech populární? Zazpívej. ()

Sa.sa

Stuart napsal dětskou knihu s Bernadette, ale Howardovi se nelíbí, že je napsána dle skutečnosti... Tak se jí pokusí změnit aby vypadal jako hrdina... Sheldon a Amy se snaží udobřit ostatní laureáty Nobelovy ceny, které Sheldon urazil :P ()

Mistr119

Sheldon dělá pokroky a začíná se starat o druhé (a nechá si radit, kdy jsou jeho vyjádření přes čáru) a Amy v závěru krásně vybouchne a možná předznamená další průběh hlavního děje. :) ()