Sheldon nedokáže pochopiť, že Leonard hodí za hlavu jeho nepriateľstvo s Willom Wheatenom a chce ísť na jeho večierok. Howard má možnosť letieť do vesmíru ako odborník, ktorého návrh teleskopu si vybrala NASA. Všetci z neho majú radosť, len Bernadette je naštvaná. (TV Markíza)

Necrotongue

Pátá epizoda přišla s tím správným nerdským obsahem, takže mě musela logicky velice bavit. Zároveň mě donutila přemýšlet nad důležitými otázkami a já teď marně přemýšlím nad tím, proč jsem si doposud nepořídil sbírku známých mečů nebo jejich replik. No nic, nebudu se tím zbytečně stresovat, stejně mí víc sedí sekery. / Poučení: I úhlavní nepřítel může mile překvapit. ()

Loki_Six

"At this moment our relationship exists in two mutually contradictory states. Until you either do not go or go to Wil Wheaton's party you are simultaneously my friend and not my friend. I am characterizing this phenomenon as 'Schroedinger's friendship'." ()

Cheeter

Celkově obě vlákna epizody byla vyvážená, jak Howardova cesta, tak Wheatonova oslava. Dlouho jsem přemýšlel, kde se z něj a Shelodna stali kamarádi a ejhle, v díle, na který se už moc nepamatuji. ()