Purple and Brown

Veľká Británia, 2006, 1 min

Složitý příběh a pečlivě vygradovaný humor - tak tím tento 'seriál' opravdu neoplývá. Jedná se o minutové skeče, kde Fialový a Hnědý (jakási stvoření, která se vývojově zarazila někde na cestě mezi hrudkou hlíny a odpadním produktem zažívacího traktu) prožívají svá neobvyklá dobrodružství, jejichž tématika je až podezřele často ryze fekální. (havLord)

honajz odpad!

Jak napsal masr: fekální humor občas proložený humorem, který by se chtěl podobat Happy Tree Friends, ale bez krve. Naprosto stupidní animák, který může svou prvoplánovostí pobavit snad jen lidi s první signální, ale ničím jiným. ()

masr

79 % na ČSFD?? Pro seriál založený na extrémně debilním a navíc ještě stokrát provařeném orálně-fekálním humoru? Pro rychlou orientaci ohledně úrovně tohoto seriálu doporučuji díl se žvýkačkou (Bubblegum) a díl příznačně nazvaný Burping and Farting (Krkání a prdění....). Zajímavá je pak už jen otázka, jak tenhle extrakt idiotského humoru mohli zplodit Britové... ()

UncleG

Jedním slovem: "ÚLET". Imbecilní dobrodružství dvou hroud plastelíny, jejichž IQ je vysoké zhruba jako IQ ... eh... dvou hroud plastelíny. Komika seriálu spočívající v tom, že hlavní protagonisty podělá racek nebo že se rozpadnou v důsledku plastelínové lepry ... a zároveň jim přijde všechno ohromně veselé. Seriál Purple nad Brown představuje plně funkční animovanou grotesku, která dovádí výraz "demence" k vybroušené dokonalosti. Zkrátka ono je to tak neskutečně blbé, až je to geniální. ()

mai

Přijde mi strašně vtipné, že některé seriály připravované roky a roky nakonec stojí za ho*no a takováhle pitomina je prostě supr :D sice se opravdu jedná o prasečinky, ale opravdu lepší, než některé seriály a když se to má vysílat v reklamní čas, je to o hodně lepší, než sledovat produkty. Myslím že dobrý a vtipný nápad. :) ()