Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže. Někteří ale začnou intrikařit a kamarádství na život i na smrt je rázem ohroženo. (oficiálny text distribútora)

Bozvav

O proti jedničce výrazně slabší, nicméně koukatelné. Když film přišel do kin, tak se z něj mohla holka zbláznit. Za mne dvě a půl hvězdy. ()

inutihar

Asi jsem masochista, když jsem to vydržel až do konce (ale pravda, velkou část písní jsem přetáčel). Hvězdička je za blonďatou fúrii Sharpay, protože ta měla styl. ()

Elyon odpad!

To je hrůza! 100 minuty bez děje, jen asi se dvěma nebo třema dobrýma písničkama, jinak je to jenom přeslazená nuda. ()

Olík

Jednička, dvojka, trojka, dvacetosmička…….vždyť je to jedno! Pořád to je o zpěvu, tanci, sladkém ksiftíků Zac Efrona, basketbalu, přátelství, nezletilosti, lásce, bla bla bla…..i když vlastně, oproti jedničce se zjednodušil scénář, slabší jsou i choreografie a herecké výkony, takže to zase tak jedno není!!!!! ()

matthew.17

Dve hviezdičky za chytlavé songy, ktoré boli snáď ešte lepšie ako v jendotke a za to aká je Sharpay famózna mrcha. Jednotke a trojke robí inak len hanbu. ()

hazaba

Asi půjdu proti většinovému mínění, ale dávám tomu slušnější hodnocení. Jistě, zápletka je ubohá, nicméně od prvního dílu se to liší o chlup lepšími hereckými výkony a propracovanějšími hudebními čísly. Takže jako kulisa k vaření/žehlení/pletení či jakékoli jiné činnosti, u které nemusíte dávat příliš pozor, ideální. ()

char_t

Probůh, opravdu točil dvojku stejný člověk? Všechno, co drželo jedničku nad průměrem, tu chybí. Zbyla jen splácanina, nelogické postavy a zběsilé poskakování, které drží nad Odpadem jen pár snesitelných songů a tvářička Vanessy Hudgens. ()

Amgis

Děj je bych řekl trošku lepší jak v jedničce. Ovšem bych řekl malinko horší písničky. Ale jako obvykle u mě tento film jde nahoru kvůli herečce Vanesse Anne Hudgens (zkrátka dokonalá holka mít takovou holku co se chová jak ta postava ve filmu a vypadá jak ta postava z filmu, tak by to bylo superrrrrrrrrr!! ()

vendy63

I když mi už 15 dávno bylo tak tenhle snímek mě dostal.Jednička se mi líbila a čekala jsem že pokračování bude slabší ale opak je pravdou.Bylo fajn znovu vidět známe tváře jak pokračují v plnění svych snu a veškerou hudbu ve filmu bych nominovala na oscara. Ano je to takový slaďák ale s klidem v duši ho klidně přiřadím k takovým hitum jako byla Pomáda nebo Hříšný tanec. ()

Jajar

Celé kouzlo předešlého dílu se tak nějak vypařilo do háje. V Muzikálu ze střední 2 vás tudíž čekají jak poslabší písničky a málo zábavy, tak otravná základní dějová linka postavená na intrikách absolutního vtělení satana, barbie Sharpay. A Vanessa Anne Hudgens tentokrát nevypadá ani hezky. ()

Philipus

Byl jsem ochotný podívat se ještě na dvojku, ale podívat se na třetí díl? Ani náhodou! Dám jednu hvězdičku, jelikož některé písně jsou celkem dobré, ale jinak děj je o ničem a zpěv alias mečení některých zpěvaček, fakt nemůžu vystát. ()

Gezi94

První díl byl sice sladký až běda, ale tohleto už bylo nechutně přeslazené. Chabý pokus o zápletku a "teen" hvězdy udělaly svoje. Jedna hvězda za píseň You are the music in me. ()