Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. (Vontorman)

Judas

Zajímavý film, který neurazí a ani délku autoři nepokazili. Emma Watson pouze potvrzuje, že pěkná tvářička není vše, k čemu je, že se na ní pěkně kouká, když neumí hrát. Její přehrávání působí komicky i v divadle a to už je co říci. To její kolega z HP Daniel Radcliffe se v December Boys předvedl v lepším světle. ()

vesper001

Chcete něco vědět o tomto filmu – podívejte se pozorně na plakát a máte jasno. Je to o třech sirotách a nejlepší je ctnostná Emma. Je to něco mezi Malými ženami a pohádkou o třech Popelkách. Hezký holčičí film bez amerických teens a jejich těžkými strastmi (kreditky se mi nevejdou do prkenice od Prada a ty diamantový boty mě strašně tlačí), bez vyumělkovaných dospělých (copak to vyvádíte, drahouškové?) a pozlátkového životního prostředí (ne, broučku, cadillac ti dnes nepůjčím). Představuju si, že takový film pustí vnučkám před spaním starodávná babička, když byly celý den hodné a pilně spřádaly vlnu a len. ()

ypres.bass

S pomocí rodiny a vlastní píle lze dosáhnout jakéhokoliv snu. Musím pochválit věechny tři nadějné slečínky, ale ze věho nejvíc mladičkou a křehoučkou Lucy Boynton. No nic, jdu na něco uplatňovat tu zmíněnou vlastní píli. Anebo se naučím hrát na Viollu Gambu (takové malé cello). Anebo půjdu spat! --- 85% ()

ScarPoul

Zo všetkých filmov ktoré natočili herci s harryho pottera tento je najslabší. zatiaľ čo december boys mali krásne prostredie a neviem boli ako ku chlapcovi bližšie takisto s fantasticky silným koncom tak isto aj driving lessons boli vtipné a práve anglické takže s toho vychádzajú najlepšie. ballet shoes je slušný televízny film alebo by som povedal rozprávka ktorá sa nám snaží vnútiť dojem že ide o niečo dôležité ale nejde a všetko naberie klišovitý happy ending. Preformácie hlavných predstaviteliek sú neznesiteľné a celkovo si tu uvedomíte že emma watson nie je herečka ktorá by dokázala utiahnúť film keď jej nepomáhaju cgi efekty a nejaký ten čarovný prútik. Celkovo som jej postavy neveril, neveril som v jej presvedčenie čo robí a čo by chcela. jediné za čo ju môžem pochváliť je plač ktorý som jej ako jediný veril a zahrala ho presvedčivo inak to zachraňujú vedľajšie postavy ktoré tiež neustále riešia niečo čo je vlastne už vyriešené. takže s konca je taký mdlý pocit premárnenosti, pretože ten film vám nič nedal od zvláštneho začiatku, ktorý keby nebol podľa knihy tak by som ho považoval za pokus o umenie nejakého debilného scénaristu až po klišovitý a kŕčovitý koniec sa nič nedeje. Takže vo svojej podstate to nie je na televízny film zlé ale nič sa vám nestane keď si ho nepozriete, len skrátka ďalší príbeh dievčat ktorým sa splní sen. Aj ten stať sa pilotkou. WOW. slabé tri. ()

Hellboy

Lepší průměr..Hezký spíše holčičí příběh, ve kterém pochopitelně všechno dobře dopadne:) Je poměrně zručně natočený, ale mohlo by to být v mnoha ohledech lepší a momentálních 85% je skutečně až moc. Ale dobře se na to kouká, film nenudí a rychle odsejpá. Když navíc vezmu v potaz, že se jedná o televizní film, mohu udělit i 4****. ()

• Ve scéně, která je jen v nesestříhané DVD verzi, hrají tříletou Pauline Fossil střídavě nevlastní sestry Emmy Watson dvojčata Nina a Lucy. (Neffy)
  • V této adaptaci Emilia Fox hraje roli Sylvii Brown. Emiliina matka, Joanna Davi , hrála roli Theo Danes v roce 1975 v seriálové adaptaci stejného příběhu. (Neffy)