Rozvedený Don se vrátí ke svým mládeneckým zvykům. Má zvláštní sen o Rachel Menkenové, ale zjišťuje, že před nedávnem zemřela. Jeho pozornost přitahuje smutná servírka Diana. Ken Cosgrove dostane padáka, ale rychle získá náhradu v Dow Chemical – postavení šéfa reklamního oddělení po svém tchánovi. Peggy a Joan na vlastní kůži pocítí, jak obtížná bude jejich práce pro McCann. (Česká televize)

Necrotongue

Jak jsem byl z předchozí epizody nadšený, tak jsem z téhle zmatený. Fakt jsem přemýšlel, jestli mi zbytek mozku neprovedl v hlavě nějaký kotrmelec, protože mi tahle záležitost připadala jako začátek nové sezóny (a nejen kvůli těm podivným knírům). Což o to, zážitek to nebyl špatný nebo nevtipný, jen mě děj tentokrát tak nestrhl. / Poučení: I ze zpočátku nešťastného vývoje se dá profitovat. ()

ZeroCZ1233

Do 70. let se firma snaží vkročit rovnýma nohama a celkem se jim to daří, nové vedení nezlobí, byznys klape, jen samotné postavy nejsou ještě tak otřepané a dokonale šťastné, jak by se mohlo v euforickém opojení zdát. ()