Megan je kritizovaná za připsanou roli dvojčete ve svém seriálu a kolegyně Arlene si její frustraci vyloží nesprávným způsobem. Don se setká cestou na letní tábor s Betty a vzpomene si na staré časy. Roger chce být součástí života svého syna, ale Joan ho pokládá za nespolehlivou náhražku otce. Pete má problémy nejen v manželství, ale také se svojí dementní matkou. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Vztahy se rozpadají jak domečky z karet, na druhé straně vznikají nové v nezvyklé sestavě nebo do třetice se jiné lehkým obloukem vrací k sobě, teď otázka, na jak dlouho to vydrží a kam to spěje. ()

Necrotongue

No jo,no, to byla zase jedna z těch vztahových epizod, které nejsou vůbec špatné, protože jsou dobře napsané a mně se na ně dobře dívá, jenže mají téměř nulový přínos k hlavní dějové linii. A mně to tak trochu vadí, protože mi nedělá radost, když je firma úplně upozaděna, jelikož právě v jejím prostředí se vždycky odehrávají ty nejzajímavější záležitosti. / Poučení: Co se stane na letním táboře, zůstane na letním táboře. ()