Spolupráce s Chevroletem drhne, neboť automobilka zamítá jeden reklamní návrh za druhým. Všichni jsou viditelně přepracovaní a Kennyho prestižní zakázka dokonce ohrožuje na zdraví. Po pohřbu Franka Gleasona nechá Jim Cutler kreativce od svého doktora naočkovat životabudičem. Don nechá přes víkend děti samotné a Sally musí čelit nečekané návštěvě. Don přemýšlí, jak znovu oživit svůj vztah se Sylvií. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Skvělá epizoda stématem psychotropního tripu, čímž vzniká prostor pro mnoho rozličných nápadů vztahujících se k tomuto stavu mysli a postavy jsou tímto podníceny k za normálních okolností neproveditelným kouskům, jež jsou na jednu stranu komické, na tu druhou znepokojivě vážné (když si jedna postava stěžuje na pracovní podmínky pod působením drogy, jež jeho stížnost svým hyperaktivním působením nešťastně devalvuje). ()

Necrotongue

Myslím, že osmou epizodu nejlépe vystihuje slovo zvláštní. A taky tento vtip: Pohodový týpek jde na balkón, zapálí si jointa, vykouří ho a říká si: "To je divné, dneska to na mě nějak nepůsobí." Najednou kravál a oblohou proletí ohnivá koule. Týpek se lekne, až si málem zvlhčí textil a sotva se trochu vzpamatuje, slyší hrozný hukot a kolem proletí druhá ohnivá koule. Týpek se už celý třese, má husí kůži a najednou zase hukot a ohnivá koule. Týpek se krčí za zábradlím, bojí se zvednout hlavu a z bytu slyší manželčin hlas: "Zlato, jsi v pořádku? Už jsi na tom balkóně tři dny!". Myslím, že líp bych tu epizodu nepopsal. / Poučení: Na noc radši nezamykej, možná se staví příbuzní. ()