giacobbe

Téměř všechny hřebejkovy filmy by byly dobré, kdyby je sestříhali na krátkometrážní třicetiminutovky nebo (např. tento) na dvacetiminutové grotesky. Takhe jsou z větší části připomínkou a vykreslením určité epochy dějin bez smysluplného obsahu. U mě jedna a půl * ()

watchtower

Ach kam kráčíš český filme?!! Toho patosu je v něm poslední dobou stále více, dlouhé záběry na krajinu i ksichty, unylá doprovodná hudba, hořké zklamání. První polovinu filmu se nic nedělo a ve druhé se to vyřešilo. ()

shinlove

Slabý film o dění po revoluci...Děj mě nevtáhl, neoslovil, herci se mimo záběry jistě bavili, ale do filmu to i vlivem špatného scénáře nepřenesli. 2* ()

Bohulib

Ze začátku tak trochu Slavnosti sněženek, které přešly do české verze Podrazu. Ale bavil jsem se v podstatě pořád. Takže u mě taky dobrý. ()

Cycake

Úžasný Bolek Polívka, Jiří Schmitzer a Petr Forman, ale jinak nuda bez hloubky. Neurazí, na nedělní večer v rodinném kruhu ucházející program. K Lence Vlasákové pořád nějak nemůžu najít cestu, ale třeba to ještě přijde. ()

Grizzlac

Krize trojice Hřebejk, Šabach, Jarkovský v plném rozsahu. Přemýšlím co bylo horší, jestli to, že jsem se začal dívat, nebo to, že jsem film vůbec dokoukal. Jedna hvězda za rádoby Ritchieovskou zápletku. ()

mimuzik

U mě docela OK...Docela povedená komedie s poněkud pomalejším rozjezdem. Po hodině to ale stálo za to a já se docela bavil. Na naše poměry se jedná o docela zdařilé dílko se spoustou kvalitních herců. Vidět to jednou, dvakrát ale vícekrát už ne. ()

sidthekid

Joo...to se povedlo. Herecký koncert dvojice Polívka + Vladyka podpořený spoustou dalších. Pan Hřebejk stvořil velmi kompaktní a dobře fungující film se zajímavou hudbou a až po okraj narvaný vtipnými hlášky a super scénami. Za závěrečný ,,skořápkový podvod" by se nemuseli stydět ani Dannyho parťáci...Takže u mě dobrý!!! ()

Mr.Hackels

Nevím co na tom hledat dobrýho. U mě rozhodně špatný. Pár hezkých scén tam bylo, ale jinak celkem nuda. A to ani nepřičítám do hodnocení, že ti kouzelníci s kuličkou by takhle blbý asi těžko byli. Od jména Hřebejk a navíc s takovou hereckou kvalitou jsem čekal o hodně víc. ()

Jawak

Začátek velice pěkný. Ale jak začali plánovat, jak vyzrají na ty komedianty, tak se mi film přestal líbil. Samotná akce na konci filmu byla příšerná. ()

Tomulka

Velmi pohodový film s tím, že se člověk také pobaví a zasměje. Avšak je nutno říci, že ten film udělali herci. Být na jejich místě nějácí neznámí začátečníci šel by celej film do háje. ()

Sareman

Rozhodně patří k těm lepším českým komediím, ale některé scény se mi zdáli zbytečné a občas mi připadalo, že film ani neví, co nabídnout. A protože byl režisér Hřebejk, mírně mne to zklamalo. ()

Gaudy

Já osobně mám rád tento druh filmů, ala Podraz. Myslím, že se povedl, jak po stránce režie, tak po stránce scénáře. I když první chvíle, co chvíle první polovina filmu je vleklá, druhá polovina je už svižnější a dá se na ní dívat. U mě dobrý. ()

Johgas

Film jsem viděla v Bratislavě v letním kině. Na závěr diváci povstali a zatleskali. Co víc si mohou tvůrci přát? Jo - kromě toho je to hezká milá letní komedie. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr

16.10.2022

Česká kinematografie v neděli přišla o jedno z velkých hereckých jmen, ve věku osmaosmdesáti let totiž odešel známý český filmový a divadelní herec Josef Somr. Mnozí diváci si na něj vzpomenou jako… (viac)