Kiwi!

Krátkometrážny / Animovaný
USA, 2006, 3 min

Réžia:

Dony Permedi

Nelietavé kiwi ťahá za sebou na lane s veľkou námahou strom, ktorý chce pripevniť o útes. Keď tak urobí, je už na útese dosť stromov na to, aby si mohlo splniť svoj veľký sen. (curunir)

LadyVader

Tak a teď budu za citlivku že mě k slzám dojal krátkometrážní animák, ale daleko lepší než spousta těch předražených hollywoodských. Chudáček Kiwi, tohle mi jako milovníkovi opeřenců rve srdce O_O. ()

rozbris

Nápad dobrý o nelétavém ptáku Kiwi, který si chce spolnit svůj sen a letět, ale trošku tomu chybí lepší grafika, hudba. Zkus to znovu:-) ()

showxman

Když oželíte kvalitu animace a naplno se ponoříte do hloubky příběhu, pak teprve můžete docenit nedocenitelné kvality tohoto snímečku. ()

PetkaW.

Animace a grafika nic moc, ale příběh o tom, že si každý může splnit svůj sen, když se opravdu snaží, je vážně krásný... ()

romain vagnae

Ač nejsem příznivcem kreslených filmů, tento kousek se mi vklínil dokonce do žebříčku top10, protože na prostoru 3 minut je tu nacpáno tisíckrát víc emocí než mnohdy u dvouhodinové stopáže. V první půli jsem neměl ani páru, o co tomu podivnému pseudoptákovi jde, ale když jsem pochopil, zůstal jsem hledět s otevřenou pusou a společně s nebohým kiwim mi snad i slzička ukápla. A to opakovaně, při dalších a dalších zhlédnutích. ()

AIMÉE

Sebevražedná mise jednoho ctižádostivého kiwi, nad kterou se zželí srdce nejednoho empatika. A to i bídné animaci navzdory. ()

Něžná

Ze začátku jsem netušila na co mu ty stromy budou, ale když se konečně rozběhl a skočil, zároveň s ním mi ukápla slzička štěstí. Akorát by mě zajímalo jestli měl na konci přichystanou nějakou záchranu... ()