honajz2

Nadprůměrná kriminálka se skvělým nápadem, který se ale postupně dost utlumí a přestane vyvíjet a závěrečná epizoda to na konci udělá natolik, že mám až strach, že v druhé sérii v podstatě ani nebude hrát roli, kromě poslední epizody celého seriálu. Ale když pominu tohle, tak má dost epizod solidní atmosféru a ikonické ústřední duo, i když nejzajímavější tu pro mě je vidět, kam se posunul John Simm, který se (aspoň pro mě) proslavil především v Human Traffic. Slabé 4* ()

Grázl83

Originální námět na seriál nestačí, bez něj bych dal jenom 2*. Jednotlivé díly jsou poměrně roztahane, vyšetřované případy ničím zajímavé, poměrně dost jsem se nudil. Průměrný seriál, nic víc a raději se opětovně podívám na Život pod hlavou. ()

• Ve 2. minutě slyšíme v pozadí skladbu „Live and Let Die“ od Paula McCartneyho a jeho kapely Wings z roku 1973, kterou v roce 1991 předělala americká rocková kapela Guns N' Roses. (Trajektt)
  • V 7. minutě, když se rádio samo přeladí, v něm můžeme slyšet skladbu „Disco 2000“ od britské kapely Pulp z roku 1995. (Trajektt)