Reklama

Reklama

Epizódy(24)

Obsahy(1)

Seriál zachytáva portréty pár školáčok, ktoré sa snažia dostať na strednú školu. Hlavnou hrdinkou je Konata Izumi, atletické a inteligentné dievča. Paradoxne však nechodí do žiadneho športového krúžku a zle sa učí. Je to pretože po nociach hrá videohry a pozerá anime a o nič iné sa nezaujíma. Komediálny seriál natočný podľa mangy Yoshimizu Kagamiho. (Flipper)

(viac)

Videá (1)

Hudobný videoklip

Recenzie (15)

Palisander 

všetky recenzie používateľa

Našťastie viem, kto je Haruhi, takže som si to celkom užil. Aj keď hrané závery druhej polovice seriálu mi prišli statočne od veci. Ale v ktorom seriáli uvidíte kreslenú postavičku, ako sa snaží odfotiť si inú kreslenú postavičku preto, že sa podobá na kreslenú postavičku z iného seriálu? Alebo čo si lepšie vychutnáte neskoro v noci, ako pohľad na kreslenú postavičku, ktorá pozerá kreslené seriály neskoro v noci? :-). Čiže s trochou nadhľadu a pocitom paródie veľmi dobré. Na spevácky výkon Akiry Kogami v 16. epizóde len tak ľahko nezabudnem. Neskutočný drive: http://www.youtube.com/watch?v=z23Ln-cKi4Y ()

Kingi 

všetky recenzie používateľa

Od Lucky Star nečekejte žádný příběh, jelikož tu opravdu žádný není. Nepatří to k anime, které zhlédnete od prvního do posledního dílu vkuse. Je to relaxační kousek. Když chcete vypnout a možná se trošku zasmát, je Lucky Star to pravé. Humor v tomto seriále Vás nepoloží na záda a bránici zas tolik zabrat nedá, ale já jsem si tuto show užil. Navíc velké plus za opening, který j prostě boží. **** ()

Reklama

Maou 

všetky recenzie používateľa

Príhody zo života jednej stredoškoláčky závislej na anime a počítačových hrách. Ucelenú dejovú líniu nečakajte, lebo neexistuje. Dokonca ani samostatné diely nemajú ucelenú tému, no napriek tomu si Lucka Star udržuje konštantnú kvalitu celých 24 dielov. Na plnohodnotné užite si tohoto seriálu však už musíte mať niečo z anime napozerané, inak vám ujde mnoho referencií na iné diela, no humor nie je postavený iba na nich, a tak seriál zostáva zábavným aj pre menej rozhľadených divákov. Všetky postavy sú veľmi ľahko obľúbitelné a dobre napísané. Jeden z tých seriálov čo môžem pozerať stále dokola a zakaždým sa dobre zabavím. (samostatné hodnotenie Lucky Channel: ** ,ten kto vymyslel tie endingy v druhej polovici by si zaslúžil okamžitý vyhadzov) ()

DExUS 

všetky recenzie používateľa

Na tento seriál som narazil čiste náhodne a zaujal ma len preto že obsahuje iné vtipné narážky na rôzne iné mnou obľúbené anime ako sú Full Metal Panic, Full Metal Alchemist, Suzumia Haruhi no Yuutsu a iné. Po zhliadnutí cca 5 epizód som bol veľmi dezorientovaný v deji, jasné mi bolo že pôjde o rôzne každodenné riešenie bežných problémov ktoré môžu nastať medzi štvoricou 17 ročných dievčat v škole takže globálne vzato neišlo vôbec o nič. Nuda, a hlúposť. No zistil som že celé anime je založené na "comic stripoch" , 3 - 6 okienkový kreslený vtip, určite ste také videli, no a vtedy mi to už bolo jasné. Človek sa musí sústrediť na každú novú situáciu a tá predošlá s ňou skoro nikdy nesúvisí. Celkom dobre som sa pobavil a miestami hodne nasmial. No pozor bez znalosti niektorých japonských zvykov to málokomu príde vtipné. Preto by som to neodporúčal pozerať nikomu kto doteraz žiadne anime nevidel. Prídavok "Lucky channel" ktorý je súčasťou každej epizódy je už aj na môj vkus moc crazy a vôbec to nemusím.... ()

JohnyTrava 

všetky recenzie používateľa

Priznám hneď z úvodu, že som si nesplnil "domácu úlohu" a nezhliadol hlavné anime, ktoré Lucky star paroduje (sorry Haruhi a Gundamovki) takže sa to trochu odzrkadli na hodnotení, kde mi miestami humor uchádzal alebo nebol taký silný. No opäť tu máme množstvo krátkych epizódiek zo školy pospájaných do kopy ala Azumanga takže nejaký súvislejší dej nehrozí, hoc dačo by sa našlo. Kresba je jednoduchá ale mne celkom sadla a hudba tiež (tie ED niekedy boli až moc, ale no...). Seriál je hlavne o humore, kde je pekné pozrieť čo to predtým aby človeku aj niečo došlo, no i mimo to si užijete dosť zábavy. Tak na záver, kedže nejde o moje prvé anime tohto "druhu" a som z nich už trošku presýtení tak dajme niečo okolo 7 s prižmúrenými očami (viem novšie som hodnotil vyššie ale prvé videl -- viac ľúbilo). Slabšie 4. ()

Galéria (72)

Zaujímavosti (1)

  • Ku koncu každej epizódy je show "Lucky Channel", kde sa dozvedáme novinky o seriály a je to aj komunikačný kanál fanúšikov prostredníctvom mailov a pošty. Moderuje ju spevácky idol s častými zmenami nálad a nepokojným charakterom. (Flipper)

Reklama

Reklama