Jedenáctiletý Onnoval věří, že když ho něco příliš vytočí, může se proměnit ve vlkodlaka. A protože ho mají všichni ve škole s hvězdou Ginem v čele za blázna, uchyluje se Onnoval raději do světa strašidelných příběhů, které sám píše a kde se mstí všem posměváčkům. Pak se ale do věci vloží ďábelský Ferluci. A pokud ho holandský Harry Potter nezastaví, bude z blížícího se výletu třídy do Strašidelného parku pěkná polízanice... (oficiálny text distribútora)

Pitryx odpad!

Hernajs to byla blbina pro děti. Já skočil na to, že to je komedie. No, dobře mi tak. Sice jsem to dokoukal až do konce. Ale sežvejkal jsem si při tom palce nudou. Děj je zmatený, skáče z linie do linie a nenechá jedinou dojet v kuse. To se přece nemohlo líbit ani dětem. Ani těm hodně infantilním. Nakonec se to zvrtne v ještě větší blbinu s odpornou muzikou. ()

Milabusek

Takový podprůmněrný pohádkový film tedy nevím co je natom horor a co dobrodužný tedy musím uznat že je to spíš dětská pohádka která se snaří malé děti vystrašit tím že má na obalu napsáno horor. Tedy rovných 50 %. ()

anicca

Určité si tento film môžu pozrieť aj dospelí ale akúrat tak s det. Žiadny horor nečakajte, herecké výkony sú hrozné ale príjemné napätie a zápletky sa sem, tam objavia. Ja som film dopozerala ale istotne po ňom znova nezatuzim. Toto je asi šiesty film za sebou ktorý som pozerala v ktorom vystupujú detskí herci a musím povedať že vždy boli príšerný ()