V roce 2009 jsme objevili na planetě vzdálené 20 milionů světelných let život. Poslali jsme jim mírový pozdrav a oni nás navštívili. Během dvou hodin zahynulo 90 procent populace...
Po několika stoletích jejich nadvlády se hrstka statečných děvčat vyzbrojených plazmovými zbraněmi pouští do osvobozování Země. (novyto)

mosnak odpad!

Navrhuji sehnat, tak 20 lidí a udělat si výlet do fabriky na sny jménem ASYLUM! Vememe zápalné láhve a celé to tam podpálíme. Tito "lidé" zaplavují naší planetu nechutným bordelem, jako je třeba právě Transmorphers. 0% (kdyby šlo dát míň,tak bezváhání dávám). Vyhněte se tomu,anebo si to maximálně stáhněte někde zadara jako já! A pak se třískejte do hlavy - jako já :-))) ()

Prcek008 odpad!

Film jsem pouštěl se záměrem šáhnout si na dno kinematografie. Očekávání film splnil, dokonce předčil. Úvodní scéna v bouři nemá na člověka lepší efekt než-li stroboskop a následně to de ještě do větších sraček. Některé efekty by se daly vzhledem k rozpočtu odpustit ale blesky bez hromů a hromy bez blesků, výbuch obřího robota naprosto bez zvuku výbuchu .. to tedy ne. Nejhorší jsou ovšem dialogy postrádající jakýkoli smysl nebo emoce. Asylum tedy opravdu nezklamalo. ()

web-dat

Na to se dá koukat jen v Pátek večer když je člověk totálně zničený z práce a nechce se mu hýbat, a vychutnává si ty 2 dny, volna které ho čekají. Ten film je taková bláznivost, že člověk to nemůže ani vypnout, rovnou by tu TV rozbil. Výkon herců je tak trapný, že jsem začal uvažovat že se pustím do vlastního filmu. Dávám 1 hvězdu za snahu o efekty, a za to jak excelentě uměl rejža najít takové exoty do hlavní role. ()

t_gon

Nešťastná karikatura velikánů typu Matrix, Terminátor či Transformers, jež se hodlá přiživit na vlně úspěchu své předlohy. Ostatně na podobné „blafy“ od studia Asylum jsme si stačily časem zvyknout a proto je dobré tyto kousky ignorovat. Jediná umírající hvězda je ode mě za pěkně koukatelný ženský „inventář“ filmu (zřejmě měl o víkendu nejbližší sado-maso salónek zavřeno) a hudební doprovod, který měl slušné grády… Jen lituji „nešťastníky“, kteří si to v zaprášených poličkách v půjčovně vyhrabou v domnění, že se jedná o pecku, která právě válcuje kina. ()

pugs odpad!

Priznám sa predom - nedopozeral som to. Tak debilný film som dlho nevidel. Asylum opäť útočilo na naše úbohé mozočky a my sme im to mali zožrať. Aspoň uživatelia čsfd im na to nenaleteli. Tento film je oveľa horší odvar Terminátora (prečo potom vlastne vznikol film The Terminators? Áno, áno, chceli "konkurovasť Salvation) a Transformers. Dialógy na úrovni 4-ročného decka a ženy oslovujú "pane". Digitálne efekty? Takto nečakajte, roboti sú síce - áno - a sú živí. Trošku odskočíme od trikov - Na tých robotoch bolo zvláštne, že mali srdce, krv, žily (čo nemali ani Transformers) - proste to boli tzv. "kovoví ľudia". Späť k trikom. Pršalo, Hrmelo bola tma jak v riti a roboti svietili jak na 1. mája. Ešte, že som tento film pozeral na youtube s popiskami, inak by som sa ani nezasmial. Jajáááj strašný to film. 0/10PS: Filmy od Asylumu, a hlavne to čo tu predvádzali, nie sú B, C, D... nedajú sa na tieto filmy použiť písmenka z abecedy. A za tým si stojím!!! ()