Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

darkreider odpad!

Tak tupý film som už dlho nevidel. Nuda, nuda, nuda! Recept na film momentálnej českej filmografie: hrnček tupých dialógov, dva hrnčeky zlých hereckých výkonov, 2 kilá nevery a hlavne scénar a réžiu ako pre telenovely. Všetko pekne pomiešame a povaríme až kým nevyprchá aj tá najmenšia časť zábavy. Podávame ešte teplé s "pytlíkom na zvratky", najlepšie pod názvom komédia. Slovenskú filmovú tvorbu zničili inscenácie, českú rozdupú telenovely a'la Ulice, rúžovka... Škoda hereckého potenciálu, ktorý skrýva Luděk Sobota. Kam sa podeli tie dobré filmy je mi záhadou. ()

PavelZava

T.Vilhelmová je ve dvou provedeních blond a černovláska a Kristýna N-F s podmanivýma očima. Jinak silné obsazení i Vašut či Bém si štěkli a dvojité deja vu, nápad dobrý, ale stejně slabota. S tím doktorem ? S gynekologem ? :-D :-D ... Otěhotnět s gynekologem to je snad pracovní úraz ! Jana Hubinská byla též sexy. Primář Horn (L.Sobota) s kordem či fleretem útočící na podřízené byl dobrý, to je vám, ale dobrý nápad ! Poděkování : Petr Kantner (28.04.2013) ()

Louie

Když příběh běží poprvé, je to celkem sranda, pak už pobaví jen Kryštof Hádek a Iva "Becher" Janžurová. Zbylé dvě verze příběhu nic moc novýho nepřináší a jen natahují první epizodu... ()

sanikope odpad!

V štýle RUN LOLA RUN strácam akykoľvek dobrý pocit kam speje súčasná česká kinematografia a to Lola patrí medzi moje obľúbenkine. Bože vie niekto kto je ten Malátný? Ja som o ňom doteraz nepočul a dúfam že už ani nebudem. Vilhelmová v úlohe manželky mi pre zmenu pripomínala Popelku. ()

Bludicka.Julie odpad!

Poslední týden mám štěstí na strašně zajímavé filmy o mužské nevěře, slabošství a prolhanosti. Začíná mě to už fakt štvát a tenhle film je navíc naprostá sra*ka! ()

Oonika

Kde nic není ani smrt nebere... Kdyby tam nebyl můj milááášek Michal, tak o ten film ani nezavadím. Ale prostě, Michale, radši zpívej, do kina už na tebe nepůjdu... ()

Jonatána

Tak já se dneska večer při sledování televize bavila :-). Michala Malátného mám ráda a Kryštof Hádek byl boží. Scéna na služebně městské policice mě hodně bavila, takže 3 hvězdičky to jistí. 1.2.2015 dneska jsem to viděla znovu a stále platí, co jsem napsala původně:bavila jsem se a tři hvězdičky nechávám :-). ()

D.awi.d

Podezírám filmaře, že tenhle film vznikl jen aby nenápadně poukázal ve vedlejší roli na to, že Sobota konečně přestal koktat a pitvořit se a je schopen hrát..... jo a ten film kolem toho ? Naprostý průměr! ()