Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

vabambule

Čekala jsem víc, ale oceňuji, že má film hlavu, patu a vtip. Není příliš idiotský, ale určitě by si zasloužil propracovanější zpracování. Film k vaření, pro lehké pobavení, bez hloubky. Pohodovka. 55% ()

Yze

Film je nudný,humor nepochopený a pan Malátný by se měl věnovat svému zpívání,nikoliv hraní,jelikož mu to nejde... ()

Cesty timem

Tak já nevím... Za jednu hvězdu nebo max. za dvě... Každopádně za pekelně sexy milenku Tatianu (myslím tu její roli milenky v černém s širokým / vysokým červeným pásečkem) o hvězdu více. Tak tedy za tři, ale s hodně odřenýma ušima, protože kromě té milenky velká bída. A teď po 1-2 letech si pamatuji (velmi dobře) jen na tu milenku a její luk (look), který mi střelil šíp tehdy přímo do srdce. Takže když po čase jen TO z celého filmu, tak jsem jednu hvězdu ubral na dvě. A víc hodnocení řešit nemíním. Protože nebýt té milenky tak by mi v paměti nezůstalo vůbec nic. A pokud se na film nějakou zvláštní náhodou podívám, tak jen na tu milenku a nebo jen na scény s ní. Opravdu jsem Tatianu asi nikde více sexy neviděl. ()

Kekik

"Mami, hoď mi čepici." "Lžičku cukru." "Jak můžu být na rybách, když mi voláš na pevnou". Je pravda, že jsem film viděla v práci, takže mi pár scén uniklo, ale to, co jsem viděla, nebylo špatné. A také musím přiznat, že je to již třetí film, ve kterém mi nevadí Vilhelmová. Naopak. Zahrála to skvěle. Což mě trochu děsí toto přiznání, ale spravedlivá být musím. Hádek jednoznačně nejlepší v celém filmu. ()

Sa.sa

Hodně divoká komedie, která se vymyká ostatním... Dobře jsem se pobavil a ten konec je fakt super...!! Njn tak nějak to bývá... ()

Hombre8

Hlavní protagonista dělá vskutku čest svému jménu. Nomen omen jako když vyšije. Táňa v dvojroli jako dvě úplně jiné osoby. Coby bruneta supiš. Javorský a Hádek slušný. Celkově ale žádná sláva. Na hranici 2-3 hvězdiček. Jen autorství to zachránilo. ()

Leila75

Mile mě překvapil výkon neherce M.Malátného,výborná byla Táňa co by ušlápnutá ženuška,sympatická byla i Iva Janžurová,v celku to byla nenáročná komedie na večer,kdy nemá člověk chutˇ moc přemýšlet. ()

Gugos

správná střeštěná oddechovka, která normálního člověka pobaví a intelektuála čekajícícho obohacení každým filmem zabije...:) mně se to s ženou líbilo velice :) ()

gerojmanus

Taková průměrná blbůstka s docela překvapivě dobrým obsazením. Za ty pěkný písničky a luxusní pád Vašuta v garážích dávám ještě průměrných 45%. ()

Ludva

[2010-03-04] * Nepříliš konzistentní hříčku drží nad vodou Michal Malátný (příjemné překvapení) a hlouběji potápějí např. šílené vedlejší a cameo role (Landovský, Frejová, kartářka, kamarádka, Janák, Bém...). ()

Utnapishtim

Toporné herecké výkony, komunální humor na úrovni Dikobrazu ze 70. let a plejáda nesympatických herců ve vedlejších rolích. Jedna hvězda ze soucitu s debutantem Malátným. ()

kulitschka

Smutný..Táňa hraje dobře, ale dialogy a modely chování jednotlivých postav jsou chvílemi dost nereálnej trapas. Udělat milence děcko není pointa na celovečerní komedii, zvlášť když se zpracuje takhle. Jedna hvězda za tu a tam srandovní hlod, ale těch je jako šafránu. ()

Vejujunka

Nevím co je horší - jestli Michal Malátný a jeho neherecký výkon, nebo Táňa Vilhelmová ve dvojroli? Filmový děj nic moc, ale to jsem taky čekala. Jedna hvězda za snahu a druhá za hudbu - aspoň něco Malátnému vyšlo :) ()