Ahsoka Tano, sklamaná a rozčarovaná z rytierov Jedi, opustila rád a teraz sa bezcieľne túla. Pri takejto ceste jej zrazu zlyhá speeder. Našťastie s ním spadne na rampu, na ktorej pracuje na opravovaní strojov Trace Martez. Tá Ahsoke umožní si tu opraviť svoj pokazený speeder. Medzitým sa bývalá rytierka Jedi zoznamuje so životom v nižších častiach planéty Coruscant, kde je život viac než komplikovaný... (ČSFD)

Martrix

Působivá animace v příběhu, který je podobně jako Mandolorian vybočený z toho co známe. Pokus zavést nás zase někam jinam, vytvořit jinou linku, která nebude ovlivňovat ten hlavní příběh...který je už stejně na mnoho let vyřčen. Vadí mi to asi míň, než u zmiňovaného Mandouše, ale pokud by se mělo v podobnému duchu pokračovat dál, byla by to škoda. Sakra tolik zajímavých postav by se mohlo vrátit a Filoni nakonec příjde s tak nezajímavým příběhem. ()

MasterD

LOL, jako kdyby Ahsoku psal nerd, který nerozumí ženské psychice (Filoni, what the...?), a je to spíš "duchem" SW Resistance pro děti než Clone Wars. Na tohle jsem pár let fakt nečekal. Bez invence a nápadu. Kdyby nebylo intra, poznal by někdo vůbec jakkoli, že doslova před chvílí Ahsoka navždy opustila 'rodinu', se kterou vyrostla? 35% ()

HennessyVSOP

Po dlouhé době se vrací Ahsoka, nejlepší ženský charakter ze Star Wars, který vznikl po původní trilogii. Základ je asi posazený dobře, jen asi nikdo nečeká, že to zůstane u dílny v nížších úrovních Coruscantu. ()

KukulienkaHO

Doteraz prvá zbytočná (a zároveň najhoršia) epizóda v histórii celého seriálu. Predchádzajúca dejová linka okolo Bad Batch bola veľmi slušná. Tak som sa tešil, že to Disney neposralo a "Star Wars: The Clone Wars" sa vrátilo v štýle, v akom sme ho všetci poznali a milovali. Lenže tento výtvor na mňa vo veľa ohľadoch pôsobil ako najhoršie diely "Star Wars Rebels" alebo "Star Wars Resistance". A nezaujímavosťou a neskutočnou jednoduchosťou zas ako výplod "Star Wars: Forces of Destiny". Ahsoka je späť! Hurá! Áno, ale dúfam, že sa po zvyšok série nebudeme zaoberať len jej príbehom. ()

Skyw4lker7

Momentálne som trochu sklamaný. Áno Ahsoka je späť a je super ,ale tieto výplnove príbehy už fakt nepotrebujeme snáď to bude mat nejaký význam pre ďalšie epizódy... dúfam že druhá polovica finálnej série bude stáť za to! ()

Johny203

Vzhľadom na to že sa jedná o finálnu sériu ktorá má ešte značne skresaný počet epizód je táto epizóda veľkým sklamaním. Neprinesie nič a vyzerá ako keby bola vytrhnutá z prvej série. Navyše Ashoka tu vyzerá asi o 5 rokov staršia od jej posledného výskytu. ()