Experiment: Zombie

• USA Automaton Transfusion
všetky plagáty

Chris, Jackie a Scott jsou spolužáci ze střední školy, stanou se svědky, jak jeden ze studentů brutálně pokouše svého profesora. Nikdo tomu však nedává velkou důležitost a po škole jedou na velkou oslavu. Po cestě však nepotkávají žádné auta ani lidi, město je prázdné, ale jak po chvilce zjistí město se jen zdá být prázdné, ve stínech se schovávají hladové zombie. (Ignus.cz)

Corpsegrinder odpad!

Amatérská kravina která je zase opačné kvality než hodnocení pana LIVINGDEAD což jen dokazuje že to je nevkusnej dement. Nevim zda to točili mobilem nebo co ale celej film vypadá jak kdyby to byl camrip, připomínalo mi to Autumn což je skoro stejná sračka. Začátek je nesmyslnej, sledujeme doktorova učně jak veze mrtvolu a pak hodí šavli a dostane za to volno JENŽE pak nastává mega zvrat filmu protože nejdřív musí uklidit poblitou podlahu. Takže zůstává a tancuje rumbu s mopem když v tom zaklepe na dveře mrazáku kdosi uvnitř což učně dost zmate protože si z eshopu nic neobjednal takže pošták to asi nebude. Přesto důvěřivě otevře a to že vidí mrtvolu mu stejně nedá a tak jí pohladí po vlasech jenže pan Mrtvák zřejmě nemá rád buzny a tak učně lapí za hnáty a vtáhne ho do lednice kde se schovaj za jogurtem. STŘIH a dostáváme se k hlavním hrdinům alias outsiderům ve škole kteří jedou po roztleskávačkách ale moc se jim nedaří protože jsou to asi dementi (včetně roztleskávaček) a taky protože je ohrožuje Šikanátor kterej má výhradní právo na cokoliv co se pyšní kundou. Jejich kámoš zatim zkouší šoustat v autě což se nakonec zvrtne v nahatej pokec o tom kam se půjde večer. Nezapomene přítelkyni nazvat šlapkou což zřejmě na tyhle krávy platí. STŘIH učebna matiky a učitel kontroluje domácí úkoly bohužel šprtoun třídy ho asi nemá protože je značně nervozní nebo možná ospalej to nevím každopádně je vynervenej a učitel se do něj neměl srát protože to nakonec žák Bořivoj nevydržel a pana učitele ošklivě pokousal. Dal mu to ale pěkně sežrat ho ho ho hi hi hi ha ha ha. STŘIH sledujeme opět outsidery kteří se běží podívat na událost roku a sice na bandu doktorů jak jedou s vozítkama pro výše zmíněného pana učitele. Akce je rychlá, vjedou do třídy a vyjedou ven. Učitel trochu řve a dělá divadýlko protože ho to bolí. Záchranka jde ze scény a ze třídy vyběhne nasranej šprtoun a dělá ramena na negra což nakonec nevyjde protože mu negr flákne jednu boxerem do tykve. STŘIH brejlatej žák Chlupatka jde domů a hledá mámu aby mu uvařila oběd jelikož mu po náročném dni ve škole vyhládlo. Mamoš se ale nehlásí a tak jí opatrně hledá a váhá zda jít do ložnice protože by jí taky mohl nachytat jak s někym prcá a to by bylo trapný. Nakonec to ale riskne a zjistí že máma asi žrala v posteli rajskou a zase se polila jako prase. Mámátor ho ovšem načapá a nelíbí se mu že jí leze do pokoje a tak ho zalehne a trošku mu vobere hlavu zubama. Chlupatka ječí a křičí ale je mu to hovno platný protože imitování dámy v nesnázích mu moc nejde. Měl dávat na hodinách herectví pozor. No a víc psát asi nebudu protože dále je film snůška podobných kravin občas proložených tim že je čim dál tim víc lidí nasranejch a nebo sežranejch a občas posranejch strachy. ()

Eraserhead

Režie hnus, herci hnus, dialogy ultrahnus, kamera hnus (čím víc to roztřeseme, tím víc nebude vidět, že jsme neměli prachy). Fulci, D'Amato, Romero... od každého tam je kousek a celé zabalené do rádoby Snyderovského stylu. Jediné co se dá na filmu pochválit jsou slušné gore efekty. Těch je tam hned od začátku spousta, ale i ty začnou po čase dost nudit, protože film není o ničem jiném. A celé se to bere hrozně vážně, což na tom bylo asi to nejvtipnější. Hnusných 15% ()

Expendable

Bohužel jsem špatně přečet komentář T2 a myslel jsem, že film má rozpočet 50 mega. No to bych se pěkně divil, co udělali s těma penězma, za 50 000 se není čemu divit. Film jinak dopadnout nemohl, je to ryzí práce amatérů, špatných herců, kamer a efektů, příběh tu hledat nemá ani smysl. Sranda je, že v těchto filmech se velmi snadno trhají končetiny a zombí jsou nenamaskovaní lidé akorát v hadrech obarvených červenou barvou. Dokoukal jsem to jenom ze zvědavosti a asi už nikdy nesáhnu po žádném zombí filmu, který má pod 50%. Takových rádoby zombí filmů jsem už viděl mnoho a tento je jeden z nejhorších. ()

Virusman666

Skvělej horůrek, jó zombíky můžu, přidal jsem 2 * kvůli podhodnocení některými "znalci"... A k těm, co tomuto filmu napasovali hodnocení odpad!: zamyslete se nad sebou i nad tím, že když dáte takovému hororu nejhorší možnou známku, kam by jste chtěli potom narvat např. Tisíc a jednu noc, Esmeraldu, Ordinaci v růžové zahradě, Ulici, nebo třeba Česko-Slovenskou Superstar? Nebo vám to přijde jako spravedlivé, že jste to všechno hodili do stejného "koše"? Jste lidi normální? ()

cariada

Další zombi horor, který sice nepřináší nic nového a převratného, ale zase neurazí a jde tam se pokochat gore pochutinama. Zombi jsou sice hodně rychlý a chytrý, a mají velkou sílu, ale proč né, vše je nám v závěru vysvětleno. Děj to nemá v podstatě žádný, zombi se objeví všude možně a řádí, školáci jedou na mejdan a na konzert a všude je napadají. Děj není podstaný, ale krve si tam užijete dostatek. Stopáž je poměrně krátká. Co bych vytknul je někdy příliš rozmazaná a těkavá kamera, ale to byl záměr tvůrců. ()

• V 54. minutě filmu je možné zahlédnout nad hlavou protagonistů zvukový mikrofon. (dandislav1991)