Na trhu se objevuje nový výrobek. Nikdo přesně neví, co vlastně obsahuje, ani jak se vyrábí, ale zákaznící čekají ve frontách před obchody. Jedno je jasné - věc je k jídlu a má výbornou chuť. Jednou večer si osmiletý Jeison přišel do kuchyně vzít svou oblíbenou lahůdku a s úžasem vidí, že... ožila. Výrobce pěny angažují Davida (Michael Moriarty), bývalého inspektora FBI, aby zjistil oč jde. (Fine Production)

Madax

Zajímavé varování před konzumním způsobem života. Nikdy nevíte, z čeho se skládají umělé sračky, které považujete za svoji vybranou lahůdku. ()

Kontryhelka

Jeden z dobrých komediálních hororů. Střelená horor komedie o tom, jak dokáže blivajz podobný jogurtu dostávat lidi svoji chutí do extáze. Na začátku ty dědkové jsou teda čuňata, když začnou ochutnávat něco, o čem neví, jestli je to jídlu. Dobrá retro oddychovka, dobrý námět - vraždící jogurt. ()

antragus

Tak tohle se podle mě na abecedním pořadníku kutálelo i od céčka ještě hodně daleko. Pokud to bylo myšleno jako horor, tak byl hodně špatný. Pokud jako vtip, tak taky. Pokud to měla být parodie, tak jsem se smíchy neporval. Takže co teda s tím? Podle mě snad jediná slušně odvedená věc byl obal. A ten vlastně prodává, ne? ()

Mark1983

Svým způsobem se jedná o jeden z těch nejabsurdnějších hororů vůbec, už jenom kvůli podobě bílé pěny, která z lidí dělá své hostitele, jenž přiměje k šíleným rozhodnutím. Ne, že by se z toho nedal vyfabulovat alespoň lehce nadprůměrný či průměrně koukatelný horor, ale u tohoto filmu se šláplo vedle. Jinak dávám dvě hvězdičky, protože jako školák jsem se zadíval. Dnes již tohle nevyhledávám. ()

Utnapishtim

Vykrádačka Blobu + hrdinná fašistická bojůvka + ultra-toporné herecké výkony = ukázková šmíra. Ta jedna hvězdička je za nechtěné komično, které se celým tímhle paskvilem vine jako červená nit. ()

tXtX

Úsmevná oddychovka viac menej parodujúca dnes už kultové hity osemdesiatych rokov. Film o zabijáckom jogurte z.... vesmíru (asi) ktorý ľudí po konzumácii infikuje (INVÁZIA LUPIČOV TIEL, VEC) alebo ich v opačnom prípade konzumuje on sám (SLIZ). Čo viac k tomu dodať. Nájde sa tu zopár praktických efektov, ale v porovnaní s filmami ktoré THE STUFF vykradá sa to v žiadnom prípade nedá porovnať. 45%. ()