Tajemství

07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

haffen odpad!

Každý blbec vie, že k úspechu sa nedopracujeme negativizmom. Ale neustále si bľabotať, chcem to, tak to dostanem je na psychošku. Proste idem, niečo pre to urobím, obetujem sa a raz to hádam príde. U mňa zbytočnosť na n-tú. Zas jedno z ďalších hype, ktoré tu uchvátilo užívateľov a dostalo to zbytočne vysoké hodnotenie. ()

krapek odpad!

Je jasná vec, že pozitívne myslenie je prospešné. Keď si poviem, že tú stovku pod 10s nezabehnem a vo svojej hlave to dopredu vzdám, tak je jasné, že sa mi to nepodarí. Ale zas môžem si v hlave nahovárať, že to zabehnem za 5s, a aj tak nemám šancu. Klasická oblbovačka. To, že toľko ľudí sa ňou nechá oblbnúť je reakciou ľudí na tento nezdravý svet. Prežívame ťažkú dobu a ľudia potrebujú niečomu veriť, aj keď je tým niečim takáto rozprávka. Ešte dávnejšie som videl dokument o chlapíkovi, ktorý počas spánku vyskočil z okna, lebo si myslel, že je papagáj. Tak tomu to tajomstvo zjavne nepomohlo. ()

Freemantle odpad!

Oči se mi zavíraly, ale i přesto jsem se rozhodl vydržet a zjistit, proč je z tohoto filmu tolik lidí na větvi. Zvládl jsem něco málo přes útrpných 40 minut vymývání mozku, pak jsem to musel vypnout. Tento dokument nevypadá lacině, on laciný je. Až zase někdy uslyším slůvko "tajemství", budu doufat, že se mi nenavalí. Během zmíněných 40 minut jsem měl možnost jej slyšet asi tisíckrát. Pokud se někdo rozhodne tomuto věřit, fajn. Já tuto snůšku keců, jakožto realista, bezvěrec a zpochybňovač vyšších mocí, odmítám poslouchat. Věřím maximálně tomu, že pokud se jako člověk rozhodnu něco dokázat po stránce zlepšení finanční nebo životní situace, tak na to musím jinak než pouhou silou myšlenky, pocitů a vesmíru, ve kterém neexistují hranice. Stále v našem normálním světe figuruje něco jako vzdělávání, známosti, ostré lokty, sebevědomí a instinkt. A pokud se člověk pro něco rozhodne, protože o to skutečně stojí, pak svůj mozek (chemicky a fyzicky) podvědomě nastaví tak, že bude vyzařovat energii svého těla, a to jenom tak, že se stane sebevědomým jedincem. Krom toho by měl člověk i něco umět (programovat, malovat, opravovat auta, rozumět ekonomice...), nehledět na ostatní, co si o něm řeknou, nežít životy druhých, přestat sledovat romantické filmy a toužit po "americkém" snu, zříct se volných chvílí s rodinou nebo kamarády, víkendů trávených na chatě v horách, zříct se koníčků... Říká se tomu najít si dobrou práci a nebo začít podnikat. Vítejte ve světě reality. ()

HarveyDent

Prvních 20 minut, kde se zabývají myšlenkou celého Secretu je nejlepší a umožní vám dívat se na svět z různých úhlů pohledu a chápat , co se tu bude dít a možná vám dá i podnět, abyste se sami zamysleli nad světem. Bohužel však další část, tedy "JaK na to", je uvedena stylem blbých žvástů, které budete poslouchat, jestli chcete změnit svůj život. Ale jestli vás jen zajímá, jestli tohle "Tajemství" má nějaký hlubší smysl nebo je to jen výdělečný výmysl, tak se budete nudit. Jinak můj názor je, že Secret je jen o tom lidi nakopnout, dát jim sebevědomí, aby se nevzdávali. Samozřejmě se nestane, že si přejete kolo, tak, že o tom furt přemýšlíte a táta vám ho koupí (jsem mladej, ještě si pamatuju podobný situace______ nikdy se mi to takto nestalo :-P !!!!!! Pche, teď by mi asi řekli, že jsem dost nepřemýšlel). Musíte proto něco udělat, KONAT. Ale to asi každého napadne samo, když si bude věřit, ne ?? :-) 70% P.S.: Skvělý film pro Nový rok, po tomhle dokumentu budou padat předsevzetí častěji než na Silvestra při opilosti. :-D ()

oasismanik odpad!

Nemyslím priamo pozitívne a ani negatívne, myslím reálne. Nemusím si nič tlačiť do hlavy, mám krásny život, som sympatický, charizmatický, sebavedomý, inteligentný, mám krásne oči.... Veľmi zle natočený oblbovák plný umelých a stupídnych úsmevom a neustále kecanie o tom istom. Ale možno sa mýlim, možno myšlienky naozaj vysielajú signál do vesmíru a zajtra vstanem škaredý, charizma a sebavedomie budú preč, budem hlúpy a budem slepý... Najlepšie komentáre: chalp, Dadel, RoBman79. ()

piglit odpad!

Motivační video pro 80% populace, která je neúspěšná v životě, práci, investicích a koníčcích a dost si to bere. Sice nebudou o nic úspěšnější, ale přijde jim po po shlédnutí tohoto dílka tak nějak veselejší. Jinými slovy - Strážní věž 100x jinak - pokaždé chutná, zdravá a snadno stravitelná... ()

dragonian

tento film je pravdivy..vlastna skusenost, netreba ho chapat vo vztahu k socialnim vedam, ale k vyssiemu principu, k transcendentnu, k velkemu architektovi, k Bohu.. to vsetko su len slovne nalepky, ale maju ten isty zaklad - vsetko co sa deje sa deje najskor v nasej mysli, ci vedome, alebo v podvedomi davni mystici i samani v primitivnych kulturach toto vedeli, boli napojeni na kolobeh prirody a stastni, teraz je rad na nas.. ()

Renie42

Možná na tom něco bude, možná taky ne. Kdo by za život neměl negativní i pozitivní myšlenky. Já mívám oboje a podle toho bych měla negativní někam zastrčit, zastavět a naplno se věnovat těm pozitivním myšlenkám. Byla jedna situace, kdy jsem věřila a myslela na pozitivní výsledek a on se nedostavil. V tu chvíli jsem si řekla, že ta naděje, která umírá poslední, tak doopravdy umřela. Možná by to chtělo nevzdát se a pokračovat v tom. Zkusím to a uvidím. Jinak ten pořad byl na mě moc dlouhý, myslím, že tak do půlhodinového dokumentu to mohli vměstnat. ()

Vämpiriüs

Zajímavý dokument ale zůstaneme raději na zemi. Psychologové zda tvrdí, že jen myšlenkou získáme všechno oč si požádáme a to mi připadá jako hloupost. Ano ohledně pozitivního chování okolí reaguje jinak, ale jen tak po probuzení mi u domu auto rozhodně stát nebude. ()

Le artist nova

Režii, jako by si vzal na starost Horst Fuchs a výsledný filmový zážitek z dvaadevadesáti minutového kusu, s rysy tak patrné, komické demagogie na úrovni ranní dávky teleshoppingu jest pramalý. To zda-li připustíte obsah, který se vám tvůrci urputně snaží vsugerovat, je čistě na každém z Vás, však z filmové perspektivy je tento snímek naprostým odpadem, který nijak nerozšíří filmové asociace. Strohé a fádním zpracováním odrazuje i od toho, aby se člověk zamyslel nad tím, co se mu tvůrci v podstatě snažili předat, neboť jako bych i já sám, měl pocit bytí v zajetí dvaadevadesáti minutového šarlatánství. ()

Jaromír

Něco na tom bude - uvědomit si cíl svého života. To, co chci udělat, čím chci být atd. Ale the Secret je až příliš manipulativní a jednostranný, než abych ho doporučil ostatním jako dobrý film. K poznání tohoto "tajemství" stačí každému si pořídit lepší diář, kde si stanovíte své priority... ()

whysoserious odpad!

Každý ať si věří čemu chce, ale moje zkušenost je taková, že si každý musí pomoct v životě sám. Pokud najdete člověka, který by chtěl prožít život po vašem boku, tak je to určitě fajn, protože na své pocity a emoce nejste sami a můžete se o ně s tím druhým podělit, ale teorie, že změna myšlení vám pomůže dostat se ze s..ček je blbost. ()

Mugs

Nechci hodnotit obsah, je každýho věc jestli těm žvástům věří nebo ne. Negativně hodnotím zpracování, který je naprosto katastrofální a hrozně mě rozčilovalo. ()

donnovann

Motivační orgasmus, nespočítám kolikrát jsem Secret viděl a kolikrát si ho ještě přečtu nebo pustím. Jsem vděčný, že jsem měl tu možnost ho tenkrát poprvé vidět. Je opravdu těžké (snad nemožné) myslet neustále pozitivně ovšem pokud něco opravdu chcete a věříte tomu, začínají se dít věci. Už mi tolikrát pomohl a to myslím vážně, o to víc se musím smát když čtu ty Vaše hovna o vymejvárnách mozků..je mi vás líto! Kdo neviděl nebo nečetl ať to okamžitě napraví. Jenom o tom píšu a už bych se na něj podíval znova. The Secret mi změnil pohled na svět :) ()

rottenpolo

Veľmi slabé 3 hviezdičky. Tajomstvom by som to nenazýval, to že treba myslieť pozitívne a nie stále na najhoršie veci je snáď jasné každému :D Miestami smiešne prirovnania a príhody. Keď má niekto dlhy tak je jasné, že ich aj splatiť musí :D ()

elishia odpad!

Hooooly shit to je ale neuveritelna cypovina. Motivational and success guru, to bude asi neco jako nadsamec ooom Jara. Doufam, ze ten brzy taky natoci svuj film o odhackovani a jak nas to vsechny vlatne vysvobodi. Ono vetsina lidi si mysli, ze je cely svet ojebava, takze staci odhackovat a hotovo... Dochazi mi slova uzasu a obavam se, ze to nezvladnu pres slzy smichu dodivat... Fascinujici... ()

sniperjozef odpad!

Myšlenka Tajemství je úchvatná, ale chybí tomu ta druhá strana mince! Já chápu, že vesmír plní přání a absolutně se s tím ztotožňuji. Chápu, že když budu myslet na to, že jsem looser a ničeho nikdy nedosáhnu, tak nikdy nebudu milionář s haciendou a 5 Rolls Royci v garáži, ale jenom to, že si sednu do křesla a budu představovat, že jsem milionář, nebo že mám alespoň ty Rolls Royci, nic neznamená. Oni sami nepřistanou na zahradě a neteleportuji se do haciendy. Tomuto příběhu chybí to, že je super si vizualizovat sny, ale je potřeba taky něco pro to udělat. A to mi v Tajemství chybí. Je to moc americké a zavádějící a hrozně lehko se tato myšlenka špatně pochopí a zavede lidi zase zpátky k majetnictví, hamižnosti, zlodějině a k životu, který tak nesnáší, místo aby se vydali svojí opravdovou cestou, což tajemství sice chce, ale naprosto špatně to podává. ()