Žraločí muž

(TV film)
  • Česko Žraločí muž (viac)

Na odlehlém ostrově v Tichém oceánu jsou prováděny tajné experimenty. Nadnárodní farmaceutickou společnost tento výzkum velice zajímá, protože by podle jejich názoru mohl vyléčit mnoho nemocí. Zástupce společnosti při návštěvě ostrova brzy zjistí, že věci se mají trochu jinak. Ve skutečnosti se zde provádí křížení žraloků a lidí. Podaří se mu uniknout? (oficiálny text distribútora)

Skepsis

Opravdu oddechové Béčko se vším všudy hlavně kvalitní střih a změny prostředí občas pobaví, střídá se skalisté pobřeží, lesopark a golfové hřiště. Někdy scény vůbec nenavazují, pupkatý hlavní hrdina je také zábavný, jen škoda že ze žraločí nestvůry je vidět povětšinou jen ocas a oko. Konec je zklamání člověk by očekával nějaký oslí můstek na další díl a návnadu na zrození dlaších žraločích mužů... Celkově ale velká zábava. ()

PatrikP4 odpad!

Vydržel jsem do reklamy... Déle se to nedalo... Michael Oblowitz by měl dostat zákaz točení filmů... Nevím jaký měl rozpočet, ale v životě bych to nepustil ven mezi lidi když bych se na to podíval doma v soukromí jako režisér... Spálil bych to a ještě spláchnul pro jistotu do hajzlu... ()

brasek odpad!

Špatný film v celej svojej dĺžke. Je až taký špatný, že nemôže ani chvíľu baviť a celý čas vsúva divákovi do úst slová "toto je ale blbosť". Filmári sa vybrali za peniaze od sponzorov na dovolenku niekde na karibský ostrov, tam niečo natočili a zvyšok dotvorili doma na kolene a výsledok je silne amatérsky. ()

PECHY15

Hodně dlouho jsem neviděl něco tak špatnýho, celkově nechápu, že to neni top 100... Trapný herci, pupík se sapíkem... tupý komando vojáků chcípající proti lůzr vědcům a důchodci z Větnamu bez vozejku... To by bylo v pohodě, ale ty neskutečný střihy, totálně nenavazující střihy (jsme na skále, BUM jsme v lese, BUM jsme v budově, do který pracně lezeme, aby jsme hned utekli ventilačkou... ) a vrchol všeho je super voják, který si najednou zraněným důchodcem nechá vzít auto :-D , ale je tak hustej, že je vždycky hned u šéfa! Něco pořeší a hned je u šéfa :-D PLUSY: super 90tkový hlášky , neustálý komandování, kdo co musí dělat VELKÝ MÍNUS: sakra já chtěl vidět, jak jí Sharky vosouloží :´( ()

JimmyMadison odpad!

Při vyjádření k tomuto filmu nevím co zmínit dřív, jestli jeho nepochopitelně nudné zpracování děje, amatérský výkon většiny herců, nebo bizarní zhotovení žraločího muže, Přitom námět na film není vůbec špatný, docela si dovedu představit tento snímek v rukou lidí jako např. Guillermo del Toro, Bryan Singer a jiných režisérů akčních filmů. Je smutné, když si uvědomíte že jediné co na filmu za něco stojí je jeho obal na dvd. Pro mě jednoznačný odpad,,, tímhle filmem bych si nepodložil ani hrnek s kávou. ()

uprchlice

"Žraločí muž" nesplňuje mé požadavky na horror. Jak by vlastně taky mohl? Vše to začíná jako snesitelný příběh, když si mladý pár vyjede na moře a pak na ně zaútočí jakýsi žralok. Vlastně to ani na žraloka nevypadá, ale spíše je to jen hromada počítačové animace s rozmazaným obrazem. Tvůrci si s tím vůbec nelámali hlavu a něco zkrátka vytvořili. Film je jen hromada keců a ničeho zajímavého. Postavy se mi zdají chytré, jelikož při prvním útoku nikdo nezemřel, ale doktor experimentující s lidskými a žraločími DNA mi lezl na nervy. Zvlášť, jak si zapisoval do deníčku Jeho pohled byl nepříjemný a lezl mi na nervy. Povahou byl něco víc, než ostatní. Zkratka si o sobě hodně myslel. "Žraločí muž" není to pravé ořechové pro mé oči a sluch. Na konci to vypadá spíš jako akční podívaná, kdy se parta lidí začne chovat jako bojovníci nindža a rázem "Žraločí muž" není horror. Náročnější diváky nepotěší a spíše unudí k smrti, protože zkrátka nemá prostředky na zábavu. Méně náročné diváky si možná omotá kolem prstu, ale stejně spíš asi neuspěje. No a diváky nenáročné určitě potěší, protože "Žraločí muž" není dokonalý. Naopak je to hrůza horrorového žánru a upřímně řečeno je také ostudou, co se týče všemožných efektů, herců, scénáře atd. Je to dílo člověka, který při vymýšlení musel být mimo, protože vytvořit něco takového a být přitom při smyslech je nemožné. "Žraločí muž" nemá ani špetku něčeho příjemného a diváka akorát rozbolí oči a uši. Hodnocení je jasné. Hodně podprůměrný film, který zaostává za ostatními, kvalitnějšími, žraločími horrory. ()

ronin zabak odpad!

Tak z tohoto filmu asi Oskar nekouká,ale tady je vidět, že každý z nás se může stát režisérem. Nulová pointa filmu, příšerný efekty a ty herecký etudy.. jsou okouzlující..... ()