Show Ellen DeGeneresové

(relácia)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show (viac)
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkujú:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, Sean Hayes (viac)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

jezurka42

Někdy si nebere servítky. Je přidrzlá. Dokáže z plných plic říct co si myslí. Dokáže si pěkně vystřelit a to i z těch největších hvězdy. A je to nejlepší moderátorka vůbec. Dámi a pánové, chci vám představit Ellen DeGeneres, nejlepší z nejlepších... ()

Beagle

Ellen jsem objevila poměrně nedávno, ale musím říct, že mě vážně baví. Má skvělé stand up monology, taneční kreace a vážně dobré hlášky, z nichž dobrá třetina je na její vlastní účet. A po jejím už deset let probíraném coming outu v seriálu Ellen ze sebe neudělala militantní feministku a LGBT aktivistku, ale vypracovala se od nuly na skvělou moderátorku (viz Oscaři). Letos 2 ceny Daytime Emmys____Letošní (2011) update: až se Oprah odporoučí na svůj kanál OWN, myslím, že Ellen daytime oprávněně ovládne...:) ()

Streeper

Ellen je prostě jedinečná a dokonalá! Pro mě je jako druhá Oprah, která pomáhá svým divákům a lidém, co to potřebuji a k tomu navíc vymýšlí úžasné hry a má vtipné rozhovory s celebritami. Hledá zajímavé lidi, kterým pomáhá splnit si sen, jedna z nejlepších moderátorek vůbec. ()

4daPeace

Verdikt: Vyborna talkshow na urovni jen o neco nizsi, nez je talkshow u nas mozna znamejsich panu Lettermana, Lena a meho oblibence Conana O’Briena. ()

Zbyisek

Zábavná americká talk show s nejrůznějšími zajímavými hosty. Tak jako jsem psal u podobné show s názvem "Late Show with David Letterman", záleží především na hostech, od nichž se zábavnost a zajímavost každého dílu odvíjí. Proto se těžko posuzuje, která show je lepší, obě (zatím) hodnotím stejně. Celkově je to ale fajn podívaná s docela zábavnou moderátorkou. Když nemáte do čeho píchnout, tak si pusťte díl s někým, kdo vás zajímá (na Youtube je výběr velký), a budete mít na chvíli o zábavu postaráno. ()

U_S_O

Z tých všetkých amerických talk-show sa mi táto zapáčila asi najviac. Na youtube a aj na ellen.warnerbros.com je toho naozaj dosť a videl som zatiaľ aj jednu celú show (s Lindsey Vonn, americkou lyžiarkou a Lauren Graham s Gilmore Girls). Okrem samotných rozhovorov so známymi osobnosťami sa mi páčia najmä "pranks", napríklad tie s Davidom Beckhamom, Paris Hilton či Heidi Klum. Taktiež tie rôzne súťaže sú zábavné alebo fyzikálno-chemické pokusy :) A Ellen to moderuje naozaj dobre, je skvelá. ()

KajusaK

4* ale hodně slabé. Přišlo mi že Ellen spoléhala vyloženě na celebrity a to co budou říkat, ale sama moc talentu nepobrala. Mám shlédnutých málo dílů, třeba názor změním. ()

BoncheR

Osobne si myslím že až tak zle na tom táto show nieje. Ja som sa na tom smial . Mnohé z epizód ktoré som videl sú vtipné a patria do skupiny tzv. "všeobecného" humoru. Pozrite sa ako išla na párty s Paris Hilton. :D ()

jack.hnut

Ellen Degeneres, dříve nejznámnější lesbička v Hollywoodu, dnes asi nejlepší moderátorka talkshow, co v USA mají. Show Ellen běží od po-čt od 15h na NBC. Narozdíl od svých mužských kolegů( Leno, Letterman...) a samozřejmě k vysílacímu času, jsou její vtipy decentní, ale správně mířené::-) Po sledování 20 epizod dávám s čistým svědomím 5* :-)) ()

Ichabod

Ellen je Ellen....zaskatulkoval jsem si ji jen jako "tu co ojizdi Anne Heche" nicmene ona je fakt dobra...Libi se mi jeji ostrostrelecky jazyk a sarkasmus a obcas i trosku trhle forky...Rozhodne je jeji talkshow jedna z nejlepsich (byt na Conana nema nikdo asi) a to co predvedla na letosnich Oscarech je jasnym dukazem, ze to neni zadna blbka a ze vi dobre co rika a ma to vse velice dobre zmaknute. ()

Mr.Dogman

Nejlepší talkshow! U Ellen se vždycky nasměju, díky jejímu sarkasmu a jejím hostům, kteří pro ní udělají téměř cokoliv. Taky se mi líbí, že se tam střídají opravdu velká jména Ameriky i Anglie. Vždyť Ellen dokázala roztancovat Obamovi! ()

LondonGirl

Milujem jej show, klobúk dole pre touto ženou, ktorá sa vie pohybovať v šoubiznise a zo svojich hostí dostane odpovede na všetky jej otázky. Takých je málo. Navyše, páči sa mi jej povaha a zmysel pre humor. ()

widla

Moje hvězda Youtube. Kdykoli když narazím (a mnohdy ne náhodou) na její videa, je to na dlouho. A pokaždé najdu nějaké, které jsem ještě neviděla. Ellen je výborná!! ()

Paity

Přestárlá lesbička v hlavní roli moderátorky prapodivné talkshow, kterou získala právě svoji jinakou sexuální orientací, ke které se vesele veřejně hlásí. Nic proti tomu, ale skoro mi to připadá, že by pak hetero populace mohla použít stejné argumentace o diskriminování. ()

Gogo333

Ellen není vůbec špatná, ale většinou se u toho tolik nebavím jako u jiných. To je asi tím, že se Ellen zaměřuje spíše na ženy. Některé výstupy mě baví a občas si je pustím znova na pobavení, třeba Kristin Bell a lenochod nebo The Rock tanečníkem. ()

jakeer

Zo všetkých amerických talk show moja najobľúbenejšia. Okrem samotného interview Ellen kvitujem to, že v tých bláznivých veciach okolo a všakovakých blbinkách, o ktoré sa aj v iných show snažia, mi príde jediná autentická. Taktiež mi príde najlepšia práve v tom "hostiteľstve", skvelo zvláda publikum a atmosféru, je vtipná a má skvelé reakcie. Veľmi mi zatrnulo, keď v mene už absurdnej (americkej! politickej korektnosti sa uvažovalo kvôli úplnej hovadine o konci show. ()

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

13.11.2019

Pozor, tohle není cvičení. Legendární sitcom Přátelé se totiž oficiálně dočká nového speciálu na streamovací službě HBO Max. Ta před nedávnem pořídila k seriálu kompletní vysílací práva, a jen co… (viac)