Pomstím tvoju smrť

• Česko Pastýř (viac)
všetky plagáty

Zločinecká skupina zložená z bývalých členov amerických špeciálnych jednotiek sa chystá prepašovať z Mexika do Spojených štátov heroín v hodnote 35 miliónov dolárov. Bráni im v tom jediná vec – strážca hranice Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), bývalý detektív neworleanského oddelenia vrážd, ktorý sleduje svoje vlastné ciele! Po smrti milovanej dcéry Kassie (Bianca Van Varenberg), ktorú zapríčinili práve pašované drogy, je totiž Jack rozhodnutý poriadne pozametať s každým, kto má s týmto špinavým kšeftom niečo spoločné – aj so samovražednými útočníkmi, sadistickými mučiteľmi a skorumpovanými úradníkmi na oboch stranách hranice. Nepozná zľutovanie a nepoľaví, kým nedostane všetkých členov gangu a a nezbaví svet čo i len matnej spomienky na nenásytný kartel prinášajúci „bielu smrť“... (TV Markíza)

Korbitch

Absolutně nic jsem o tomto filmu nevěděl. Jen to, že existuje. Už, už jsem se chtěl zvednout z gauče a jít pařit Crysis 2, když tu náhle přepnu na Novu a tam totok. Mňo. Lokace Americko-Mexická hranice. Hmm, japato, že to vypadá jak na anglických mokřadech? Hele, není todle Karosa? Je to Karosa. Ale, ale, copa to je? Na tutáč USA, Bulharsko, Rumunsko. Děkuji, bleábr. ()

Ellmariachi

No ne, fakt nekecám. Nepřeháním a nevymýšlím si. Druhý film v řadě s JCVD, který se mi líbil. Jasně kde kdo řekne, že akce mělo být více. A asi ano mohlo. Že se měl víc využít potenciál Adkinse. Že mohlo být víc rubaček. Jo mohlo. Na druhou stranu byla jen jedna bitka vyumělkovaná. O to víc jsem se těšil na finální rvačku. Ta sice měla muchy a musel ji vyhrát JCVD, ale špatná nebyla. Příběh jednoduchoučkej ale nenudil. Jo, mě ta hodinka a půl utekla s JCVD jako za mlada. 70 procent. ()

SonG

Nejhorší film s van Dammem, jakej jsem kdy viděl....Stupidní dialogy, hrozná akce a k tomu i van Damme, ač ho mám rád, byl nanic...když o tom tak přemýšlím, hlavní atrakcí filmu je králík Jack:-) ()

Martin741

Tak nejako /v kutiku duse/ este stale dufam, ze JCVD pride s niecim ako Bloodsport a kde nic, tu furt nic. A Pastyr moze zas o vysinach Bloodsportu len snivat. Scenaristicky je to strasny vyplach, ma to nejake emocie a akesi napatie tu je, ale akcne sceny nic moc, slabota a amaterizmus suverenne prevladaju. Hoci nejaky aky-taky prehlad v reziseroch mam, Isaac Florentine mi nehovori absolutne vobec nic. 30 % ()

Figu

Pro Žán Klóda jsem měl vždycky slabost. Hrozně rád vzpomínám na naší dětskou partu a každodenní projekce na videu našich akčních legend. Pastýř s tím samozřejmě nesouvisí, nicméně je tady náznak starýho dobrýho Van Damma a top bijáků našeho dětství. Skvěle mu sekunduje tenkrát začátečník Adkins. Je to laciný béčko, i přes to, Žán baví a dělá přesně to, pro co jsme ho milovali! Jen mě teda kurevsky sral ten střih při soubojích, jinak jsem spokojenej! 60% ()

Rodriguez

Celkem průměrný akčňák, kde se však akce moc nedočkáme a když ano, tak to pak stojí opravdu za to! Van Damme v poslední době hodně upadá (stejně jako Seagal), ale spíš to bude těmi filmy kam se nechá za pakatel verbovat. Bohužel je pak jen světu pro smích, protože předvádí jen chvaty, které dokáže předčít už i dítě na hodině karate. Van Damme, vzchop se, rozhodně máš na víc!!! ()

TomikZlesa

Tupej film prokládanej vtipnejma hláškama a mega drsnejma pohledama ala Walker Texas Masér. Nezranitelný kulky s rychlostí menší než úhybný manévr potencionálního cíle. No a zápletka typu: čau jsem tajemný týpek co všechny zmlátí, dostává korunu když hlavní hrdina ve stavu "silně na odpis" a z levé kapsy koukající žádost o invalidní důchod nakope prdel zlýmu klukovi v té nejlepší formě. Dále klasické zápletky typu: teď tě tu bude 20 týpků mučit, ale zabít tě necháme ty 2 nejvetší paka co tu máme a ty jim pak utečeš ! Film se klidně mohl jmenovat " Čekání na bitku Jean vs. Scott. A za co ty hvězdy ? za celkem koukatelnej celek a hlavně perfektní bojový scény kterejch mohlo být mnohem víc. ()

Wormboy

Predvidatelne, sablonovite, nudne, zbytocne. Ale JCVD ma predsa len nad kolegami Seagalom a Lundgrenom v niecom navrch!!!Takze uz len zo zasady - 1,5/5* ;) ()

Seag

Po Konečne pozeratelnom Until Death prišiel zase film C-kategorie. Bitky sú nudné a nemajú čím ohúriť. Choreografie sú tiež nič moc. A čo je najhoršie, nepomáha tomu ani skvelý Scott Adkins. ()

Maty85

Van Damme předvádí, že do starýho železa ještě nepatří a pár tvrdých úderů pro něj není pořád problém rozdat. Filmy tohodle typu točí už dob kdy začínal a pořád si udržuje slušnej průměr. 3* ()

Googlak

Nudný akčný snímok, ... Ako keby tam hral Dudikoff,...Dopozeral som to len kôli van Dammovi a skevelemu Adkinsovi + za záverečný boj pridávam hviezdičku ()

c.tucker

Děj je opravdu ukrutný a v některých pasážích i celekem nelogický a v jiných zase klišovitý. Jean-Claude je už starší unavený pán, což prozrazují pytle na mrtvoly pod jeho očima, ale furt je ještě mrštný a pohyblivý, když se k tomu přidá rychlí střih a zrychlovačky/zpomalovačky, tak je to i zajímavé. Isaac si přitáhl opět akčního bíjce číslo jedna Scotta Adkinse, který zase řádí jak ve vzduchu, tak na zemi, i když nedostal tolik prostoru jako v Undisputed II (je to ale pochopitelné jde tu hlavně o JéCéVéDé-čko). ()

otík

Jean-Claude se v poslední době zamiloval do hrdinů otrávených životem, které osud zasáhl nějakou smutnou událostí a náš hrdina jen bloumá po tomto světě a hledá, na kom by si spravil náladu. Nejinak je tomu i v tomto hodně nudném snímku. Van Damme se vypraví na hranice s Mexikem, kde se chce (kdo ví proč zrovna tomuto) dealerovi drog pomstít za smrt své dcery, která to asi jednou trošku víc přehnala. Hodinu jen tak bloumá od případu k případu, sem tam někoho efektně zmlátí či zastřelí a až v posledních pár minutách jsme svědky slušného akčního finále. Je smutné, že už tak nemastný neslaný Van Damme hraje podobně naloženého policistu, takže se jen tak nezaujatě dívá do dálky, sem tam něco málo řekne a přestože evidentně má dobrou fyzičku, jeho závěrečný souboj s protivníkem je tak uměle udělaný, až je to trapné. Hned od začátku v něm vypadá jak děda před důchodem, aby všechny kopy přežil a pak zasadil jeden smrtelný. Tak to bylo trapné i v 80. letech, natož teď. Jediné, proč tento film stojí za vidění, je skutečnost, že souboje vypadají pěkně tvrďácky, chlapi do sebe opravdu mlátí a mlátí s sebou o prašnou zem a tím film malinko připomíná Peklo. Pokud vám tohle stačí ke spokojenosti, jste pravými diváky pro novou solidní vandamovku. ()

tom88

Jedna z tých lepších Van Dammoviek, ale samozrejme sa jedná stále o podpriemernú záležitosť. Nejaký ten súboj na druhej strane celkom potešil. Scott Adkins je silný borac, fajn záporák a vzájomný súboj s JCVD bol super. Príbehovo je dej veľmi slabý a ničím neprekvapivý a film ako taký vyšumí z hlavy lusknutím prsta. 43% ()

ecceHOMMO

Uff....V tomto filme by ste akčnosť síce našli, ale napätie to by ste hľadali márne. To absentuje. Scény aj niektoré dialógy sú okukané, bez štipky fantázie. Film samotný nedokáže diváka strhnúť, nedajbože pripútať k sedadlám. K tomu má na míle ďaleko. Plusom sú iba niektoré spomalené momenty a scéna kde Jean Claude efektívne zneškodní zopár buranov v krčme. Plusom sa dá nazvať aj tajomstvo okolo králika Jacka. Celkovo však tento film neponúka nič nové a bohužiaľ ani nič čo by stálo zato. ()