Únos

• USA Lifted
Krátkometrážny / Animovaný / Sci-Fi / Komédia
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

VooDoom

Jooooj, co dokáže mladý rozrušený mimozenštan při zkoušce, kdy má unést nějakého člověka? Nevíte? Tak doporučuji shlédnout! :-) ()

Maynard.

:o)), jojo, mladej se má ještě co učit, není se ale čemu divit, páč 2000 čudlíků je krapet moc i na obyčejnou elektrárnu (domnívám se :o) ). Ale neodpustím si menší kritiku, že by podle mě měly bejt krátkometráky o pointě, kterou sem zde jaksi nezaznamenal a nebo ano, ale slaboučkou...Rozhodně ale Pixaři patří mezi ty nejlepší ve svém oboru... ()

HiddenDragon

Povedeny kratas o tom, jak se mimozemstan uci "unaset" cloveka. Ze to zkousi asi prvne v zivote, je zahy jasne :) Vtipne, beze slov, animace fajn. [bonus na "Ratatouille" DVD] ()

Arach.No

Tak tohle opravdu stojí za to. Ufouni tak jak si je představuju. Únos jak má být, k tomu všemu hypermoderní létající talíř schopný všeho. ()

reditelka

A mně už ty pixarovské animáky přijdou na jedno brdo. Ksichtící se zvířata nebo potvůrky, jeden je vždycky nešikovný a jiný to žehlí... To vše v různých obměnách - hezké, ale pořád stejně hezké. Tři hvězdy dávám za to, jak unášeného pozemšťana tlačili zadkem z okna a za doprovodné zvuky. ()

Crackonosc

Ne jenom na zemi se musí obsluha strojů nejdříva zaučit... Kdo pamatuje na závěrečné jízdy v autoškole, musí s tim chudákem cítit :) ()

Káronoš

Kraťas s velice jednoduchou, ale přesto precizně zábavnou náplní, která donutí snad každého k smíchu a naprostá ironie osudu je zde každou sekundou vtipnější a drsnější. Postava obtloustlého žabáka se cvakající propiskou je dokonalá=) Hodnocení: 9/10. ()