Misaki Ajuzawa se stala první předsedkyní školní rady na seikaské střední škole, která ještě nedávno byla školou jen pro chlapce. Proto Misaki bere vše do svých rukou a snaží se napravit pověst školy, která by se dala charakterizovat jako „škola plná špinavců a násilníků“, aby ji začalo navštěvovat více děvčat. Na škole vládne pevnou a nemilosrdnou rukou, jenomže i přísná předsedkyně má své tajemství. Pracuje na částečný úvazek v kavárně. Ale proč brigádu držet v tajnosti? Asi proto, že se zde nosí jako pracovní uniformy oblečení pro služky. Kdyby to ostatní věděli, její pověst diktátorky by byla v troskách. Jenomže každé tajemství jednou vypluje na povrh. A tohle objeví její poněkud lhostejný spolužák Takumi Usui. Vyhlásí to po celé škole? Použije to k vydírání Misaki? (Zíza)

Zíza

Ještě než se začalo uvažovat o anime, ještě než bylo potvrzeno, četla jsem mangu, takže jsem přesně věděla, do čeho jdu a co očekávat. Dostala jsem přesně to, co jsem si myslela - pohodové šódžo anime, které se výborně hodí na relax, nic náročného, přitom to nenudí a zase až tak prosťoučké to není, aby to urazilo. Líbí se mi, jak anime končí, protože to vypadá na "opravdový" konec, přitom v manze to pokračuje dál a není to zase tak růžové (ale za to je tam o pár kawai~ scén navíc :-D). Možná bych to mohla trošičku přirovnat ke Skip Beatu!, neboť i tam máme silnou hrdinku. Některý díl byl slabší, některý výborný (třeba ten poslední). Prostě příjemné pokoukáníčko. V součtu za slabší 4*, ale s doporučením na dny, kdy se nechcete zatěžovat, jen se uvolnit a trošku usmívat na obrazovku (pokud jste velký cynik, tak to bude trochu jiný úsměv, než jaký myslím :-D). ()

Lucjen

Úplne ma ten príbeh očaril. Zápletka síce nie je ktovie ako originálna, to naozaj nie. Ale ústredný pár je nesmierne sympatický a Usuiho vtip nenahraditeľný. Bavilo ma, aký bol úprimný. Malá chybička na kráse, že Misaki bola trošku viac hlúpa, miestami nesympatická. A veľká zhoda náhod.. Ale v každej časti bola nejaká úžasná scéna, ktorá všetky tie malé chybičky vynahradila. Pokiaľ ma bude chcieť nejaké romantické anime uspokojiť, bude to dosť ťažké. Usui a Misaki nastavili vysokú ľatku. ()

Monoxid

Zajímalo by mě, co se asi tak může stát po prvním díle, jelikož do něj stihli nacpat děj vystačující na celou romantickou komedii...(americkou...) Dokoukáno jest a nezklamalo. Na oddych perfektní, délka akorát, vtip akorát, pokud vám nevadí zapřisáhlá feministka rozkvétající ve své dokonalé ženskosti v přítomnosti svého supermana, tak i drama akorát. Mimochodem, hudba příšerná. Ale hlavní animovaný Japonec (?) ne. Po více než dvou letech musím zvýšit hodnocení. Seriál je opravdu výjimečný svou schopností poskládat dohromady klišé (a že tam snad nic jiného nenajdete) tak, že vše hladce plyne, stále se je čemu smát a můžete si ještě vybrat, jestli se budete rozplývat roztomilostí, nebo jezdit očima po bišících. Teprve teď to dokážu náležitě ocenit. Že mě bavil v době, kdy jsem ještě téměř nic neviděla, a baví mě i teď, to je samozřejmě další velké plus. ()

Zoey90

Netuším, proč jsem se celé anime točila v začarovaném kruhu. Neviděla jsem jediný náznak o postupné přiblížení postav. V prvním díle se prostě rozdaly karty a s nimi se celé anime hrálo, žádná změna, žádné postupné zlepšení či pochopení chování... můj šálek čaje to zrovna nebyl, ale pár vtipných momentů to mělo a hlavní hrdina úchylný mimozemšťan spadlý z vesmíru si ty 3* vybojoval, ale na víc mě nepřemluvil, možná, kdyby se na Misaki někde u popelnic vrhnul... xD ()

Sakinose

Z prvu mi to přišlo hodně zábavné, ale naneštěstí se to časem ohrává a navíc naprosto to vynechalo vyvrcholení a to je pro mě rozhodně velké mínus jelikož už začínám být alergický na vztahové příběhy ve kterých není určitý konec prostě to nějak musí skončit a ne že to bude otevřené dalšímu pokračování, kterého se nedočkáme. Jako chápu že je to děláno podle mangy nebo novely, ale pokud to anime nedotáhne až do konce tak by měly udělat alternativní konec. I přesto to rozhodně stojí za nějaký ten čas odreagování se. ()

Galéria (1 297)