Lekcia umierania

• Česko Lekce umírání (viac)

Ian Stone je mladý muž, ktorý má problém. Nevie totiž, kým je. Každý deň sa prebúdza do novej skutočnosti, v priebehu ktorej ho vždy niekto zavraždí dosť brutálnym spôsobom. Jeho jedinou nádejou sú spomienky na vlastnú minulosť. (Mordenroth)

Umělec

Jak tady bylo několikrát zmíněno, první polovina je opravdu zajímavá. Po rozkrytí, o co se tady vlastně jedná to už jde s filmem rychle z kopce... 45% ()

gfrusvk

"Ty neumřeš. Vraždí tě každý den. V jinou dobu, na jiném místě, v jiném životě." Presne tak, žiadna časová smyčka, ale niekoľko alternatívnych svetov, kde má Ian vždycky iné zamestnanie, iné koníčky, inú minulosť, a vždycky sa prebudí zo sna, kde sa mu snívalo o brutálnej smrti zo života minulého. Príde mi to ako vybudované na Matrixe, čo sa týka konkrétneho spracovania iných realít, aj typov postáv. Vlastne takto by Matrix vyzeral v alternatívnom svete. Ale je pravda, že som čakal niečo iné, niečo menej scifi, niečo viac hororové a niečo čo bude mať vyvrcholenie dlhšie ako 15 sekúnd... Aj napriek tomu, že to bol iný typ filmu aký som očakával, rýchlo som sa naladil na túto vlnu a bavil som sa. Doporučujem ()

in flames

Pre mňa 5 aby som dielu trochu prilepšil, považujem ho výrazne podhodnotené v rámci csfd. Ano bolo to trochu televizne, ano na horor trochu málo temné, áno herecky tam mohlo byť viac hviezd. Ale ten námet (a scénar ho nepokazil) bol proste lahôdka. Odporúčam filmu prilepiť ešte nálepku fantasy, ktorá by žáner vystihla najviac. Potešilo. ()

vrch07256732

Tak nechcem byť subjektívny, ale videl som to 2 razy a nepamätám si z toho zhola nič, len matne záver. Dôvod: vždy som zaspal. Vzhľadom k ostatným hodnoteniam asi oprávnene. ()