Sám v temnote 2

• Česko Sám v temnotě 2 (viac)

Čo sa stane, keď niekoho zamurujú zaživa? To sa stalo čarodejnici, ktorej duch sa chce oslobodiť. Na to však potrebuje dýku, ktorú používala na rôzne rituály a môže ju oslobodiť alebo zabiť. Existuje však skupina ľudí, ktorá sa zaviazala, že čarodejnicu zničí. Má to však háčik, pretože ktokoľvek sa zmienenej dýky dotkne, začne sa pomaly premieňať a nakoniec zomrie. Hra na život a na smrť sa začína... (oficiálny text distribútora)

Le_Chuck

Dosť ma zježilo, keď v prvej minúte začala na obrazovke šaškovať ústredná trojka z Bloodrayne 2 (Paré, Ward a Natassia Malthe utrela krvavú slinu, zložila keramicke trojky, došprintovala aj v kostýmčeku rovno z placu). Žiaľ príbeh o magickom pilníku z biedy nevytrhol ani ich rýchly eskort pod fialky. Homevideo budúcej generácie Bollovcov (ktorí btw vyzerajú, že maju spoločných rodičov s Dynamitovým Napoleonom) s vražedným dymom v hlavnej úlohe. Hviezda za kameru. 10% ()

Campbell

První díl mě bavil, narozdíl od lidí co automaticky hází Bolla do odpadu. Ale tohle se vážně moc nepovedlo. Od dua SCheerer a Roesch jsem viděl Brotherhood of blood, a to bylo sice blbé ale aspoň zábavné. Něco takového jsem čekal i od AitD 2, bohužel film je spíše blbí. A přitom není vyloženě hloupí má poměrně dobré efekty v rámci možností a dokonce i sympatické herce(v malé roli se mihne i třeba Paré či Ward-tohohle týpka od dob Postalu žeru). Ale prostě je to nevyužitý děsně ukecaný a nic moc se tam neděje. Škoda mohla být další zábava. Snad přístě. ()

SOLOM.

Když v roce 2005 natočil Uwe Boll Alone in the Dark podle stejnojmenné hry, zvedla se mezi diváky i fanoušky hry obrovská vlna nevole a ze všech stran režisér sklízel jen samou kritiku. O si z toho však nic nedělal a v klidu dál prznil další a další hry, tím že skupoval práva na jejich zfilmování. Když se o tři roky později rozhodlo duo scénáristů prvního dílu natočit dvojku, dostali od Uweho požehnání a on se jim pod to podepsal jako producent. V žádném případě však nejde o klasické pokračování, nýbrž jen o obyčejné parazitování na „slavném“ názvu. Oba filmy mají společné jen tvůrce a jméno hlavní postavy. Kupodivu se však druhý díl dočkal od několika kritiků i pochvaly, což moc nechápu. Protože dle mého názoru jsou oba filmy hodně špatné. Příběh o pomstychtivém duchu čarodějnice, která zabíjí každého kdo se dotkne staré obřadní díky zprvu nevypadal vůbec zle. Tedy myslím ten nápad. Bohužel jeho zrealizování už dost pokulhávalo a to i za přítomnosti několika známých tváří.Přitom stačilo tak málo a mohl z toho být docela obstojný film. Zvláště když se ukázalo, že zápletka se točí kolem něčeho jiného, nežli tomu bylo minule. Jenomže to by chtělo chtělo mnohem silnější příběh a především pořádně vypilovat všechny ty nedostatky, kterých tu byla celá fůra. S přivřením oka by se dali označit speciální efekty (potažmo ztvárnění čarodějnice) za slušné, jenže k tomu by bylo potřeba vytvořit i dobrou atmosféru a napětí. Což se nestalo. Zmatený střih, zdlouhavé dialogy a málo akce sráželi kvalitu směrem dolů. 20% ()

oveckaoa odpad!

Už 1 díl byl od Uweho byla nehorázná sračka, kterou když jsem dokoukal tak jsem si uvědomil že to bylo o hovně. Když jsem se dozvěděl o druhém díle říkal jsem si třeba to nebude tak hrozné. A hele ono je to ještě horší to že to nenavazuje na 1 díl my je jedno ale že to bude až taková sračka jsem teda nečekal. Třeba tihle režiséři budou ještě horší jak Uwe Boll (i když u něj dochází poslední dobou k zlepšení) už mají za sebou 2 filmy a oba atakují černé pozice :-). ()

Stanford

Nevím proč, ale tenhle film se mi hodně líbil. Filmy, se kterýma má Uwe Boll něco společného nesnáším a ani se na ně nedívám, protože mi jenom zkazí náladu. Na tenhle sem se podíval, protože se neměl, co dělat a hodně se mi zalíbil. Jediné co se mi nelíbilo byli slabé herecké výkony, kamera a střih. Někdy sem se trochu ztrácel v ději a akční scény byli slabé, ale jinak dobrá hororová podívaná. Jo a nechápu, proč v jedničce hraje Edwarda Carnbyho běloch a v tomto dílu korejec. Trochu error, ale jde to. ()

• Film měl premiéru v Německu dne 25. září 2008 a v USA až 26. ledna 2010. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v New Yorku, Burbanku a Los Angeles. (Terva)

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Na pokračování úspěšných filmů jsme si tak nějak zvykli, ale točit pokračování filmu, který se stal opravdovým propadákem, který má auru jednoho z nejhorších filmů desetiletí a který natočil režisér… (viac)