To nevymyslíš!

Komédia / Poviedkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (viac)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiálny text distribútora)

shantim

K nedělnímu vaření oběda to ujde. Jako pokračování Bakalářů jde ovšem o slabotu. Samostatně k posezení u televize to rozhodně není. 32% hvězdiček ()

Jello Biafra

Je to síce klasický novácky shit ale niektoré diely sú fakt hlavne kvoli dobre vybraným hercom kvalitné a dobre zahrané. Napríklad diely ako "Saigon" alebo "Zlodej". O ostatných dieloch sa to však povedat nedá. ()

ondrech

takže - scénáristicky špatné, ale to se dá čekat, když to píšou normální lidi. Ale způsob, jakým je to natočený je naprosto odporný a poté, co jsem viděl včera další "příběh", tak jsem musel odejít, protože to byl fakt děs běs. ()

xaver

No někdo vymyslel, a pěknou ptákovinu. Staří dobří Bakaláři. Nedokážu pochopit, proč se televize nedokáže vrátit ke starým osvědčeným formátům a všechno musí za každou cenu inovovat. My Češi bohužel téměř postrádáme jakýkoli smysl pro tradici. Zavedli bychom hned všechny americké, anglické, francouzské a ještě nevím jaké svátky, zavádíme sitcomy, reality šou a nevím co ještě. Ale nedá se na to dívat. ()

wosho

Až tak hluboko v odpadu bych to neviděl. Jisté povídky jsou mozerné úpně, jiné méně, pak jsou tam i solidní po všech stránkách. A to je asi ten největší problém To nevymyslíš-příliš velká rozpolcenost a nevyváženost. ()

Paity

Nebýt Vladyky, který bypadá jako Hurvínek, asi by se na to i dalo koukat víckrát než jen jednou. Takhle musím dát hvězdu ze slušnosti a víc nic. ()

Foxhound#1

To nevymyslíš! ... no to tedy opravdu ne, jestli jsou ty příběhy opravdu ze života, tak to teda potěš koště :D No aspoň jednu za snahu. ()

iampatrik

Ne, to fakt nevymyslím.. Osobně by mě zajímalo, kolik z těchto příběhů jsou pravdivé popř. nějak prověřené a zbytek hloupý výmysl autorů. ()