To nevymyslíš!

Komédia / Poviedkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (viac)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiálny text distribútora)

kenny79

Některé příběhy (pokud jsou opravdu podle skutečné události) byli skvělé, některé nestáli ani za schlédnutí. takže 50 % ()

Toumyk

Hovadinu takovýchto rozměru fakt nikdo nevymyslí. Opravdu bych tomu nevěřil ani za zlatý prase. Jediný dobrý "díl" byl ten s obrazem - jak tam hrál Rašilov. Za tento díl tomuto balastu dávám *. Jinak je to hovadina... ()

hansen odpad!

Super,nejsem sám kdo tento seriál "miluje".Opravdu hloupý Bakaláři.Nemožně napsané,nemožně zahrané příběhy.HOWG ()

jaza odpad!

ondřej kepka úspěšně zakončil svou filmovou kariéru posledním dílem arabely... ale i takové filmové tvůrce zřejmě televize potřebuje ()

xhonza5 odpad!

To nevymyslíš! Přesně tak se to dá komentovat. Normální člověk by se snažil o nějaký lepší nápad, ale režie byla asi jiného názoru. Nejspíše si myslela, že diváky tímhle pobaví, ale to se přepočítala. ()

Scooby..

Sice jsem všechny díly neviděl, myslím že pouze tři pořady, ale i to mi stačilo na to abych mohl říci ze více to sledovat nebudu. Trapné příběhy, žádný humor prostě bída. ()

ajfelka

Od začátku bylo jasné, že je to stejný koncept jako kdysi u Bakalářů. Jenže tady to nebylo vtipné, bylo to naopak trapné s otřesnými hereckými výkony (co taky čekat od lidí, kteří hrají hlavní role jen proto, že patří do stáje Novy). Příběhy postrádaly schopného dramaturga a scénáristu - prostě přišel dopis, tak to natočíme tak, jak to tu leží. Není nic horšího než líný anebo ještě hůř neschopný scénárista a lidé, kteří si myslí, že historka o tom, jak se nám na návštěvě u známých pokakal vnouček, je ultravtipná. Hvězda je za jeden díl, nevím jak se jmenoval, se Zuzanou Bydžovskou, Jiřinou Jiráskovou a Miroslavem Vladykou - dáreček Amora k narozeninám omylem zaměněný za psí hovínko. ()

LadyAjva odpad!

Neobyčejné příběhy obyčejných lidí??? Spíše bych řekla stupidní příběhy psychicky labilních jedinců...TV NOVA je prostě zralá celá do odpadu... ()