Život na americkém předměstí plyne pomalu a klidně. Ty stejné malicherné hádky a sousedské roztržky den co den. Ray Petersen je mladý otec rodiny, který má týden dovolenou a nechce se mu dělat vůbec nic. Jeho žena Carol se s ním hádá a chce jet aspoň na výlet, či na chatu, on však má chuť jen lenošit v županu a pozorovat okolí. Klidnou atmosféru předměstí naruší příchod podivných sousedů Klopekových. Jejich dům vypadá jako dom Adamsových, nepořádek, špína, podivné zvuky a světla. Ray se svým kamarádem Markem se snaží vypátrat co se skrýva za dveři tohoto domu. Když náhle jeden z jejich sousedů zmizí, jsou přesvědčení, že ho zavraždili a snědli Klopekovi. Začíná pátrání... (oficiálny text distribútora)

Tristanian

Nebejt posledních 10 minut, tak je to poctivá 4hvězdičková recenze na boží osmdesátkovou komedii s lehkým přesahem. A pak tam byl ten zbytečnej konec. Škoda, většina filmu je boží podvratná satira na klasický (nejen) osmdesátkový horory... ()

Standey

Vzít si týdenní dovču na poflakování po domě v županu a skončit v sousedské hlídce slibuje plno skvělé zábavy. A já se opravdu bavil. ()

MaroCR

V TV programu avizováno jako thriller, tudíž mne po několika minutách čekalo nepříjemné překvapení. Jistě, tvůrcům to nemohu klást za vinu, nicméně ani tak nechápu zdejší vysoké hodnocení. Z mého pohledu se jedná o tuctovou a nepříliš povedenou parodii. ()