Jack Carver je bývalý člen elitných vojenských jednotiek, ale v súčasnosti preváža turistov po ostrovoch na mori. Jedného dňa si ho najme novinárka Valerie Cardinalová, aby ju odviezol na odľahlý ostrov v Karibiku. Problémy nastanú vo chvíli, keď Valerie unesie skupina neznámych ozbrojencov, ktorí na ostrove pracujú na nebezpečnom a tajnom projekte pod vedením Dr. Lucasa Kriegera. Jack sa rozhodne Valerie zachrániť, ale na ostrove okrem vojakov narazí na niečo oveľa desivejšie - ľudské monštrá so zvláštnymi schopnosťami... (oficiálny text distribútora)

blekekeke

Provařený děj, blbých vojáků rej. Pod dekou je tma, a už jsme tam dva. Chránit a pomáhat, kosti na kousky nalámat. Pro lásku i do ohně skočit. Neskutečný co někdy z těch studií vyleze. ()

Midnighton odpad!

Děláte si legraci? Tohle bylo naproto hrozný a je mi líto PC hry, která docela ušla. Celej příběh zničenej. Místo příšer ze hry nasadili vybledlého vojáka s neprůstřelnů kůží. Herecké výkony mizerné, párkrát jsem se málem rozbrečel u pokusů o vtipy Val a Jacka. Černovská, nebo jak se jmenovala tam taky byla uplně na nic. Film jsem viděl do půlky a musím říct, že tohle byl letos nejhorší snímek, který jsem viděl. Odpad! ()

Jack_F.

Ta hudba a hlavně ta kamera. :D Jak tohle může být v modrých číslech. :)) Uwe Boll je mistr odpadu...tak blbý, až je to vtipný. :)) Guilty pleasure. A ono to je vážně docela zábava. Ovšem horšího střihače a kameramana jsem snad neviděl. Jinak.."To je pistole?" :)) "Od ní dál, je to mrcha"..a jiné perly,které zaručeně pobaví. ()

hony23

Elitní voják ve výslužbě, pěkná novinářka a geneticky modifikovaní žoldáci - to vše už tu mockrát bylo. Co se zpočátku jeví alespoň jako průměrný béčkový film, se postupem času stává nudnou pitchovinou, zejména dialogy musel psát mentálně retardovaný jedinec. Počítačové hře Far Cry bych dal 5 hvězdiček bez váhání, film si zaslouží s bídou 2... ()

kramatos

Naprosto oddychová akce, kterou lehce kazí opravdu amatérský soundtrack. Se hrou to však nemá společného v podstatě nic, snad jen tu loď a ostrov. ()

Jear01 odpad!

Hru sem naprosto zbožňoval... z filmu mi bylo blivno ! jen sem si dokola kladl otázku ,, jak může někdo z něcěho tak skvélého udělat totální SRAČKU ! " naprostá stráta času... kdyby se mohl vrátit v čase radši bych místo shlédnutí tohoto filmu mlátil těch 91 minut hlavou o zeď ! ODPAD ! ()

maty40 odpad!

Panenko skákavá, to byla blbost. Nevěřil jsem tomu stejně jako jiným filmům, jejichž předloha byla z herního světa. Nicméně tohle bylo fakt moc. Tohle je ze strany herních vývojářů na žalobu. ()

rotator odpad!

Kedže sa tu hodnotia filmy a nie počítačové hry, tak začnem k inšpirácii na film. Keď Uwe s Tilom zhliadli "intro" k jednej z mojich TOP hier a povedali si, že podľa neho natočia film s rovnomenným názvom a použijú v ňom názvy postáv, myslel som, že to pojmú od začiatku po koniec. Na moje (ne)prekvapenie, natočili film len podľa intra. Myslím, že kvalitné filmy, inšpirované podľa počítačových hier z tohoto obdobia, bude vedieť natočiť generácia, ktorá ich vtedy zažila a aj si ich zahrala. Táto vojenská strieľačka mohla mať aspoň jednu hviezdu, keby si neukradla fenomén s názvom FARCRY ()

QuarkCZ

Jedna hvězdička je za non-happy-ending a druhá za to, že se tam objevil Generál Hammond ze SG-1 :) Každopádně jsem viděl i mnohem horší "akční" filmy. Bohužel s hrou to nemá opravdu společného téměř nic. ()

oceanic6

Šokujúca informácia na úvod: Uwe Boll natočil film , ktorý už nie je tak zlý až je nechcene vtipný. Už je proste "len" zlý :) Čo znamená, že sa Uwe po tých rokoch konečne niečo naučil a ja naozaj prvýkrát pri filme tohto "génia" proste nemôžem dať ODPAD - existuje totiž veľké množstvo oveľa horších filmov.....ale aby ste tú chválu nechápali zle, stále ide o neskutočnú hovadinu :) Til Schweiger (so svojim nechutným nemeckým prízvukom a coolovou vojenskou prezývkou "Tischtennis") je proste absolútne neohrabaný, Udo Kier sa vo svojej úlohe doslova trápi a kontaktné súboje sú natočené tzv. epileptickým stýlom. Ak by vám to nestačilo dostanete aj niekoľko úplne WTF scén - napr. tá , v ktorej hlavní hrdinovia unikajú na aute, nešťastnou náhodou sa im podarí harpúnou prestreliť strechu auta a koniec haprúny letí ďalej hore až prerazí spodok vrtulníka letiaceho nad cestou a tento vrtulník potom celé auto bez problémov vynesie do vzduchu :D Už len kvôli tejto neuveriteľnej scéne treba film vidieť... :) P.S.: Ak sa dobre pamätám, tak počítačová hra Far Cry sa odohrávala na krásnom tropickom ostrove.....môže mi teda niekto vysvetliť prečo sa film odohráva v hore plnej ihličnatých stromov?? :) ()

Kimble

K filmu jsem přistupoval s jistou dávkou skepse (není divu, když za ním stojí Uwe Boll nechvalně proslulý svými adaptacemi). S hrou má Far Cry sice pramálo společného, nedá se ovšem říct, že bych byl znechucen. Scénář je sice jednoduchý, hlášky někdy opravdu trapné a celkově se z rozpočtu 30 miliónů dalo vytěžit mnohem více, ale jako celek působí film překvapivě kompaktně. V závěru jsem se dokonce přistihl, že se slušně bavím akčními scénami, které nám Uwe připravil. ()

tribys

Uwe Boll překvapil...i když je to opravdu hloupý film, který má opravdu hloupý scénář a místo tropů se odehrává někde v jehličnatých lesích, jde o velmi kvalitní béčko. Til Schwiger je naprosto dokonalý herec, což zde potvrzuje... ()

Rodney McKay

Další znehodnocení jedné počítačové hry v podání Uwe Bolla, jednu hvězdičky dávám snad jen za německej přízvuk Schweigera. Herecké výkony jsou také příšerné, nemluvě o tom, že půlka filmu byla jen a jen o bezmyšlenkovitém střílení. A to nemluvím ani o románku, který tam byl opravdu neskutečně kýčovitý. ()

Cacadore

První půl hodina by ještě ušla, ale to, co se dělo do konce postrádalo zdravý rozum... Vytvořit takovouhle slátaninu může opravdu jen Uwe... (a možná studio asylum...). Naprosto nelogická místa v ději, fyzikální zákony platí pokaždé jinak (jestli vůbec...), postavy si svým jednáním protiřečí a další věci, které snižují celkovou úroveň filmu... Jak se tak koukám na adaptace her, které Uwe nejspíš hrál, tak doufám, že nikdy neslyšel o Falloutu, Commandos nebo Warcaftu... Dávám 1 a 3/4 hvězdy. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět

28.09.2007

V historii lidstva se objevilo několik jmen, které šířily smrtelnou hrůzu, jen jste je vyslovili Atila bič boží, Vlad Narážeč, Adolf Hitler, Usáma bin Ládin. Dnes obdobné pocity vzbuzuje jméno...… (viac)

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Na pokračování úspěšných filmů jsme si tak nějak zvykli, ale točit pokračování filmu, který se stal opravdovým propadákem, který má auru jednoho z nejhorších filmů desetiletí a který natočil režisér… (viac)