Tento příběh je plný děsu a hrůzy, kterou vídáte jen ve svých nejčernějších nočních můrách.
Pro muže, který si jako úkol dal najít další skvělou hororovou předlohu, je pouze otázkou času, než se stane novou obětí těchto děsivých knih. Newyorský literární agent David Lamont se přestěhuje do tří podlažního luxusního bytu na Manhattanu. Brzy po nastěhování začne dostávat fotografie z násilných zločinů, které byly nafoceny v jeho novém bytě. Tyto zneklidňující fotky jsou brzy doplněny o videokazetu, na které je zaznamenán každý Davidův pohyb. Den ode dne je David blíže nejděsivější noční můře, kterou tak intenzivně hledá v knižních předlohách. (oficiálny text distribútora)

Guzo

Další film, který chtěl svým rozuzlením navodit "wtf saw atmosféru", ale bohužel se mu to moc nepovedlo. Začátek je dost nudný, postupem času se to sice rozjede a konečně se začne něco dít, ale přišlo mi, že herci neměli tolik schopností, aby film utáhli. Minimálně hlavní role mohla být obsazena někým více sympatickým. Nicméně na jedno zkouknutí to není úplně špatný film. ()

pfa

Poměrně obstojný psychothriller, ač přinejmenším po "uvítacím večírku" se snadno čitelnou linií filmu, nicméně na závadu to není. A ani velmi dobrá hudba vás od příběhu nepustí. [7/1O] (The Killing Floor, USA, psychothriller) ()

kebom

Prekombinovaná nelogická zlátanina, kde iba samotný námet a hudba je k niečomu. Navyše hrozne predvídateľné takmer sci-fi. ()

Lichty

Postrašit, šokovat, zkusit napodobit Finchera... a odejít. Gideon Raff zvolil netradičně velmi rychlý styl s možná trochu zbytečnou závěrečnou vysvětlovačkou, ve kterém však napětí kupodivu funguje a atmosféra by se dala přímo krájet z obrazu. Scény na venkově dojem trochu pokazily, ale v DVD půjčovnách se stále jedná o lepší volbu pro každého milovníka thrilleru. ()

zly.dvojce

SPOILER! Dvě za lhaní jak by řekli Tomáš a Tomáš. Víc ani ťuk, další sračka, co bude vše co se událo zdůvodňovat mrdáním v kouli jedné z hlavních postav, dostane odpad! Už jsem na tento typ ubohostí typu Mushrooms atd. velice alergický. ()

jopal

Zaciatok sa slubne rozbiehal, v polovicke dej stracal dych a koniec to uz nezachranil. U mna priemer, ktory sice nenadchne ale ani neurazi... ()

nicolePavs

Pointu filmu jsem pochopila až na podruhé, co jsem film viděla. Dle mého názoru se to nedá klasifikovat jako horor. Žádná scéna nebyla děsivá a na mě tento film působil spíš jako nepovedený krimi film. ()

numan

Příběh plný děsu a hrůzy??? Muhehe :o))) Už v půli si to spočítáte na prstech levý ruky. Pokud máte IQ vyšší než bonobo. Ale dá se. ()

Pollini

Nic moc thriller, moje žena hned na začátku věděla, že vrahem je zahradník. Marc Blucas roli totálně nezvládl. Thrillery moc nemusím, ale trochu víc napětí by tomu neuškodilo. LIVINGDEADa to muselo fakt nas***, když hodotil jako odpad. ()