Zaostřeno na smrt

• Kanada Snapped
všetky plagáty

Amy, mladá príťažlivá fotografka dostane zákazku od záhadného umeleckého kurátora, ktorý je posadnutý smrťou. Chce, aby vytvorila temný a kontroverzný súbor fotografií. Je to divná úloha, ale Amy potrebuje prácu. Amy sa inšpiruje miestnym sériovým vrahom a umeniu obetuje všetko. S každým snímkom ktorý vyfotí, prepadá Amy hlbšiemu šialenstvu. S rastúcim počtom mŕtvych Amy zisťuje, že umenie je vražda. A vražda je umenie. (oficiálny text distribútora)

Rodriguez

Dát mě takovej džop, tak za ty prachy porcuju všechny ksichty v okolí! Jinak co se týká filmu, tak je to slabota, kdy potenciál snímku se bohužel vytratí už po 10 minutách a zbyde jen prázdná skořápka, na kterou stačí šlápnout a bude v hajzlu! 10% ()

Malarkey odpad!

Že já si to vůbec půjčil v půjčovně a ještě požádal Hal_Moore, aby to dal na CSFD jelikož to tady nebylo. Kéž bych tak neučinil a radši se podíval ven jak sněží a měl radost z toho, že vidím konečně sníh. Ženská vraždí pro umění a fotí si to, děsná zábava, ty vraždy jsou uplně fascinující a pravděpodobné, že si odemne zaslouží jedině odpad! a dobře jim tak. ()

SOLOM.

Máte rádi popcornové filmy, plné amatérských herců, jenž podávají opravdu otřesné výkony, trapnou lesklost laciných efektů, filmy postrádající téměř jakoukoliv atmosféru a které jsou postaveny na ohraném scénáři? Tak to jste na správné adrese! Tenhle kousek vám zaručeně splní všechny vaše přání a dopřeje pořádnou dávku nudy. Už začátek vám napoví, že zde rozhodně není k vidění žádná přehlídka hororových specialit, ale jakási přehlídka neochuceného kečupu. Což o to, první co uvidíme jsou výstavní ňadra atraktivní ženy, která dobrovolně skoncuje se svým životem, ale potom se film promění v tuctovou podívanou plnou blbých keců, drog a slz. Tvůrci zde chtěli diváka rozplakat už na začátku, aby jim prominul minuty následující. Lhal bych, kdybych popřel jakoukoliv přítomnost hororové atmosféry, která se zde skutečně několikrát v malém množství objevila, jenže tvůrci jí zase brzy pohřbili do země díky amatérským scénám, při nichž někdo umře. Tyhle scény byly většinou mimo záběr a kamera si ráda vybírala pěknou tvářičku hlavní hrdinky, ale to důležité čili pořádné zamordování nám mockrát live neukázala. Jeho další slabinou jsou totiž i naprosto stupidní vedlejší postavy a musím říct, že se zde skutečně sešla pěkná banda totálních trotlů a pochybných existencí ( viz vymáhačka dluhů). Docela jsem i Amy fandil ať je všechny sejme pěkně najednou a možná by i filmu prospělo, kdyby trval jen takových pětačtyřicet minut a divák by možná u závěrečných titulků i zatleskal. Nejspíš hlavně proto, že by byl konec a jeho utrpení tím pádem skončilo. ()

Pitryx

Klasika žánru, nic překvapivého, nic nového. Dávám jen málo plus za hlavní hrdinku a minigore. A taky za to, že jsem nepřetáčel a vydržel to do konce. A taky plus za krátkou stopáž. 201411117725/8022 ()